Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alapanyagokatt vegyek,...

Milyen alapanyagokatt vegyek, ha szeretnék egészségesebben élni, és leadni pár kilót?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy heti fél kg-ot szeretnék leadni, ami reális, mivel 1300 kalóriát ehetnék egy nap. Viszont az a helyzet, hogy itthon sokszor vannak ilyen lisztes-olajos ételek, amiből van néha, hogy eszek, de utána nem érzem jól magam, viszont a folytonos csirkemell is unalmas egy idő után.
2018. szept. 9. 16:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Én úgy fogytam már 23 kilót 5 hónap alatt, hogy heti 5ször másfél óra eddzés. Kalóriát az elején számoltam meg, de már nem nagyon érdekel, odafigyelek szemetet ne egyek és nagyon sokat sem de ennyi. Semmilyen szigorú diétám sem volt, halat, csirkemellet, rákot, turot, tojást, piritost, főzelékeket, szűzérmét szoktam enni ennyi. De igazából most már siman neha eszek milanóit ha van meg ilyenek. Mosmtár sportos vagyok. Eletmódváltás a leghatékonyabb, nem a szigorú diéták ami után visszahízol.17F
2018. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Erre nem lehet fixen választ adni, hiszen nem mindenkinek hasonló akár csak körvonalakban sem az egészségtudatos, számára eléggé ideális étkezése. A liszt sokaknak teljesen jó alapanyag... Én azt is elhagytam, az étolajat is, csirkét s más húst korábban se igen ettem, csirkemellet pedig főleg nem vennék a számba... Annyi más étel van még (1300 kcal pedig olyan kicsike, hogy hamar összejön bármiből, mondjuk ez hátrány is lehet).

Nekem speciel a szénhidrátszegény, laktóz- és hozzáadott cukormentes étrend esik jól, de neked lehet drasztikusan más is az ideális, nem tudhatom... A glutént, sőt a keményítőket eléggé kerültem évekig, de ezekkel igazából nincs bajom, alkalmilag okésak, csak ugye szénhidrátbombák, nálam ezért vannak általában egészen kicsi mennyiségben, de alkalmilag bátran is mehet.


Ami után nem jól érzed magad, azt nyilván hanyagold. Egyél olyat, ami jólesik, ízlik, de azért nem kavar be a megfelelő tápanyagbevitelnek.

2018. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az olajat cseréld le zsírra, TÉVHIT hog hizlal. Vagy kókusz olajra. A panírt teljesen hagyd el, helyette használj rizslisztet, zabpelyhet. Finomított cukor helyett természetes édesítőt használj.


Ami nálam mindig megtalálható: zab pehely, rizsliszt, legalább 2-3 féle zöldség, és gyümölcs, természetes alapú édesítőszer és méz, kókusz tej,vagy mandula tej, vagy rizs tej, fagyasztott zöldségek (nagyon gyors és egyszerű köret vacsorához, párolva fűszeresen), édes burgonya, krumpli helyett. Tojás minden mennyiségben.

Nem muszáj csak csirkemellet enni, én a hús minden formáját ettem (tarja, karaj, csirkemell, csirkecomb, kacsa, hal, csülök, oldalas) mégis fogytam 14 kilót kevesebb mint egy év alatt. A legfontosabb a mérték. Mindenből lehet enni de keveset.

2018. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!