Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma fogtam neki az alma diétána...

Ma fogtam neki az alma diétának azaz csak almát ehetek, nekem ez nagyon tetszik, nektek mi a véleményetek rola?

Figyelt kérdés
Hány napig lehet ezt csinálni?
2011. márc. 27. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség. Az alma savas, még éhesebb leszel tőle, és nem is egészséges csak ezt enni. Lehet, hogy fogyni fogsz tőle, de amint leállsz vele, visszamegy a kétszerese. Nem jó.
2011. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy darabig jó lesz, de ha feltornázta a gyomorsavad, szenvedni fogsz rendesen. Ne viccelj, egyél valami lúgosat is mellette.
2011. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Gyümölcsdiétát tarthatsz, az abból áll h egész nap csak gyümölcsöket ehetsz (talán banánt csak ebédnek) és ilyenkor 2-3 óránként enni kell mivel szénhidrátot nem juttatsz be nagyon. De ezt leggyakrabban is csak heti 1-szer csinálhatod de sztem inkább havonta. Mivel ha napokig így ,,éhezteted" magad, akkor nagyon legyengülhetsz. Amúgy ez a gyümölcstisztítás nagyon jól kitisztítja a beleidet, tehát olyan napon csináld mikor egész nap otthon vagy mivel hajt a wcre rendesen a téma :)


Amúgy ha fogyni akarsz akkor sztem kerüld a szénhidrátos ételeket. Pl. egyik ismerősöm úgy adott le 15 kilót h nem eszik kenyeret és tésztákat. Semmilyet! Tehát nincs bolti sütike meg nasika, reggelinek nem szendvics hanem csak sajt zöldségek kolbász stb.


De sztem neked nem kell ilyen drasztikusan. Elég ha elhagyod a cukros üdítőket, a nasikat és mozogsz egy kicsit. Nem muszáj sportolni csak vmi kis futás vagy kocogás ilyesmi.

2011. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
két nap múlva olyan hányingered lesz ha ránézel majd az almára
2011. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
nagy hülyeség.fogysz 2 kilót aztán visszahízol 5öt.ugye hogy nem éri meg?
2011. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Gyakor ***** válasza:
100%

"Hány napig lehet ezt csinálni?"

Addig amíg rá nem jössz, hogy nem nőklapjából meg hasonlókból kéne megtanulni diétázni, bár lehet hogy még ott sem írnak ilyen hülyeségeket. Majd ha szinte az összes izom lemegy rólad, a zsír meg megmarad,akkor majd pisolghatsz a tükör előtt, hogy miért nézek ki ilyen sz.rul mikor leadtam x kg-t. Nem értem miért nem lehet utánaolvasni, mielőtt belekezdenétek valamibe:

www.bodysport.hu/dieta

2011. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

"Gyümölcsdiétát tarthatsz, az abból áll h egész nap csak gyümölcsöket ehetsz (talán banánt csak ebédnek) és ilyenkor 2-3 óránként enni kell mivel szénhidrátot nem juttatsz be nagyon.

"


te valamit nagyon keversz, a gyümölcsben épp szénhidrát van bőven

2011. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egészségtelen,mert 1 oldalú!
2011. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
hát sztem meg te keversz vmit! direkt oda írtam h ne banánt egyen sokat mert annak IGEN magas a szénhidrát tartalma! De az alma, málna, meggy, narancs stb. ezeknek nem magas!!!
2011. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Majd ha lefogysz 5 kg-t (persze nem zsírból, tehát ugyanolyan hájas maradsz), és utána visszahízol 10 kg-t, akkor majd rájössz, hogy mennyire jó ez az almadiéta! :)

Még jobb esetben refluxod is lesz, ami elég nagy fájdalmakkal jár néha...


Sok sikert neked, agyból már úgyse fogsz fogyni :D

2011. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!