Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges: 5 hét alatt 8-10...

Lehetséges: 5 hét alatt 8-10 kg fogyás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 178 cm magas és 70 kg vagyok. Soha életemben nem voltam ennyi kiló, 61 kg volt az átlag súlyom.. Azonban kb. fél éve semmit, tényleg semmit sem sportolok/mozgok különösebben és nagyon sokat nasizok és eszek. A kérdésem az lenne, hogy 5 hét alatt egészséges étkezéssel, cukor és fehér liszt mentes étrenddel, illetve sporttal el lehet ezt érni? Persze ez egy úgymond életmódváltás lenne, mert szeretném folytatni 5 hét után is ezt a fajta életvitelt.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egészségesen fogyva nem.
2018. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, lehet-e, de egészségesen biztos, hogy nem.
2018. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem kihagyni kell kajákat, hanem a fejadagodat csökkenteni... És igen, lehetséges. És nem lesz bajod, ha úgy teszel, ahogy mondom és nem pedig lemondasz az ételről. Mert ez lemondás, amit te akarsz.
2018. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Inkább kocogással fogyj, különben fogyási csíkokkal leszel tele, ha sikerül is fogynod, kevesebb kalória beviteltől.
2018. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne bántsatok, nyugi, olyan agresszívek vagytok, ha valaki valamilyen fogyást kérdez. :D Semmi idegeskedés, skacok. :D


Pacsi mindenkinek, köszi a válaszokat! :DDD

2018. szept. 23. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, a durva, egészségtelen koplalás nem lehet életmódváltás. Normális életmódváltással a fele is pompás teljesítmény, több egészségtelen s valószínűleg nem is bírnád.
2018. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagy túlsúlyból lehetséges, de mivel neked az nincs, így nem tartom reálisnak.
2018. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg 5 hónap alatt, 5 hét alatt nem.
2018. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%

Én jóval nehezebb vagyok mint te.

178cm és 94kg.

A diétát 2 hete kezdtem el akkor 98.7 kg voltam .

Minden második nap intenzíven edzek. Alacsony szénhidrát tartalmú ételeket eszek. Nasi egyáltalán nincs , se cukros üdítő se édesség . Szombatonként szoktam csalni de csak mértékkel . Most például szombaton 3x ettem 3x1 rántott sajtot kevés rizzsel.

Heti 1-2 kiló fogyás az egészséges. Szóval ha nem is 5 hét alatt de, hamar le lehet adni .

2018. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!