Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem emlékszem hogy kell fogyni?

Nem emlékszem hogy kell fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom a napi hülye kérdés nyertese én vagyok.

Nos a helyzet a következö.lefogytam cirka 40kg-ot,tudatosan étkezve,abbol körülményes magánélet miatt visszajött ugy 15-20kg.

Probálkozok hogy ujra belelendüljek,de fogalmam sincs hogy csináljam ujra.azt tudni kell hogy baromi nehezen fogyok.ráadásul ez a tipikus csirkemell,zabkása,fehérjeturmix háromszög sem válik be nálam,mert feladom.nagyon nagy szükségem lenne normális,ésszerü tanácsra,fejmosásra vagy akármire,hogy mit is kéne csinálnom.nem eszek pékterméket,nem fogyasztok tejterméket-intolerancia miatt sem,nem használok cukrot.

És már el vagyok veszve teljesen😢



2018. okt. 1. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

No mindegy, úgyis változtál, lehet, hogy jó is, ha újra ki kell fejlesztened a módszert :)

Csirkemell, zabkása, fehérjeturmix - na ezek pont azok, amiket még véletlenül sem fogyasztok és sokan így vagyunk ezzel. Semmi szükség rájuk, annyi mást ehetsz.


Milyen étrendet akarsz, mivel érzed magad jól? A korlátozások, amiket írtál, elég minimálisak, attól még millióféleképpen ehetsz... Mi az uralkodó makrotápanyagod? Mennyire igényled a zsírt? Milyen állati fehérjéket eszel/tartasz jónak? Kalóriaigényed mennyi?

Ezek elég sokat számítanak. Ki 20, ki 2-300 gramm szénhidráttal fogy, nem mindegy, ugye...


Mozgás mindenképpen legyen benne s válts életmódot.

2018. okt. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Inkább a paleo az én világom,viszont alacsony szénhidráttal,a zsir jobban telit és könnyebben fogyok igy.a mozgás megvan,naponta végzek aerob edzést és saját testsulyosat is.terembe nincs lehetöségem eljárni.

Igazábol talán konkrét termékek kellenek hogy a számba rágják mikor mit egyek?nem tudom magam sem.a motiváciom is kezd elfogyni,és már aludni sem tudok 2 napja mert ezen pörög az agyam

2018. okt. 2. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A mennyiséggel lesz ott a baj. Próbáld meg két hétig számolni, hogy mennyi kalóriát viszel be. Ha kevés, pedig jól számoltad, és mégse fogysz, akkor menj orvoshoz. Ha sok, akkor meg döntsd el, miből veszel vissza. Vagy annyival többet kell mozogni.


Az is lehet sajnos, hogy abból a 40 kg-ból nagyon sok volt az izom, aztán visszahízáskor meg főleg zsír jött fel. Így most sokkal kisebb a kalóriafelhasználásod, ezért jóval nehezebben fogysz. Ebben az esetben vagy kevesebbet kell enned, vagy eleget mozogni ahhoz, hogy újra több izmod legyen.

2018. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1400kcal körül eszek minden nap,a napi tevékenységek miatt lejjebb nem akarom vinni mert csak behipoznék

A 40kg zsirbol ment,ez biztos.nem állitom hogy izom nem ment,de a tulnyomo része zsir volt.

Mindenhova vagy gyalog,vagy biciklivel járok,ezen felül még itthon edzek

Orvosnál voltam,minden eredményem tökéletes,ezért állok értetlenül hogy mi az ami miatt nem megy.zugevö sem vagyok,nincsenek lopott falatok,vezetek étkezési naplot,az utolso morzsáig leirok mindent

2018. okt. 2. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Tartsd magad az 1400-hoz,és ne várj csodát 2 nap alatt.Ha 1 hónap alatt nincs semmi változás,akkor rosszul szàmolsz
2018. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 éve számolom az ételeket,sikerült leadni 40kg-ot,nem értem hogy számolhatnék rosszul
2018. okt. 5. 16:45
 7/7 anonim válasza:

'Tudom a napi hülye kérdés nyertese én vagyok.'

.

de, mégis okoskodsz a hülye lereagálásaiddal.

Szerintem igyál hypót, az majd emlékeztet hogy kell fogyni.

2018. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!