Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek.19...

Cicuka11 kérdése:

Érdekelne a véleményetek.19 éves vagyok,168 cm és 56 kg. Kövérnek érzem magam fogyni szeretnék stb. Szerintetek mivel kéne próbálkoznom? 12 éve sportolok is.

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Én 170/57-58 vagyok,és én is kövérnek érzem magam.Voltam 50 is,de 54-55-tel éreztem magam legjobban.Feltételezem,hogy te is ha 3 kg-t leadnál jobban éreznéd magad.Hát diétàzz.Hozzáteszem,ilyenkor nehezebb,de tarts ki napi 1500 kcal mellett (persze egeészséges ételekből vidd be lehetőleg) .Ha elérted a kívànt súlyt,rendszeresen méreckedj,és ha felfelé kúszik a mérleg,1-2 napra megint fogd vissza magad.Ezt csak így lehet tapasztalatom szerint. Nem tudom mit sportolsz,de nem biztos ,higy a legjobb hatással van az alakodra.
2018. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem lehetsz kövér
2018. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Én 164 cm vagyok, 57 kg és soványnak érzem magam, ismerőseim is sopánkodnak, hogy milyen sovány vagyok.

Szerintem torzít a tükröd.

2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
72%
Tuti, hogy nem vagy kövér. 2 évvel vagyok fiatalabb 169 cm, 54-56 kiló között szoktam imbolyogni, ráadásul nem is szoktam sportolni rendszeresen. Ha én ezek mellett átlagosnak tartom magam, akkor neked max önértékelési gondod lehet, esetleg azért, mert a körülötted lévők alacsonyabbak és soványabbak/a barátnőid alacsonyabbak és soványabbak, de most komolyan...szerintem ez pont megfelelő arány, ha soványabb leszel, annak megvan a kockázata(tapasztalatból mondom...állandóan ideges voltam, meg kedvtelen és sose voltam elégedett magammal, főleg mikor szobatársam 160 centijéhez ilyen 50 kiló volt, és kövérnek éreztem magam, aztán rájöttem, hogy ez hülyeség, mert neki jól áll az a súly, bár így ő nem volt kellően telt a lényeges helyeken/és itt most nemcsak a mellekről, fenékről beszélek, hanem a csípőről is például.../).Egyik barátnőm egy centivel magasabb(170 cm), hatvan valamennyi kiló, és ő is csinos, de tényleg. Szóval hidd el, hogy te is biztosan tökéletes vagy úgy, ahogy épp vagy:))
2018. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan nem vagy kövér. Egyébként mennyi a tested zsír- és víztartalma? Nem mindegy ugyanis, hogy az az 56 kg miből van. Lány vagy vagy fiú? Mert ha lány, akkor ugye tisztában vagy vele, hogy menstruáció környékén akár 1 kilóval is lehetünk nehezebbek, a testünk folyadékvisszatartása miatt?
2018. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

En 170cm 63kg vagyok. Az kövér? (l4 evesen) jah es inzulin rezisztenciam van.


(En anyira elhitettem magammal h katasztrófa vagyok h nem tudok enni normálisan. Minden kajaban csak a kaloriakat latom. Egészségügyi problemaim is lettek...szval vigyázz a fogyással)

2018. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Én ilyen koromban 168cm és 64kg voltam, és nagyon csini voltam, arányos, és semmi súly problémám nem volt magammal.
2018. nov. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM VAGY KÖVÉR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Most paraszt leszek, de 9-es,ha az a 70kg a 172 cm-hez nem sportolásból van és nem az izmaid miatt jön ki ez a súly, akkor ott már azért lehet némi felesleg. Persze nem azt mondom, hogy ez sok, bőven átlagos még. Kérdező a te súlyod teljesen ideális.

Nem kötözködésnek szánom én magam 165 cm vagyok és 60 kg és már ezt sem tartom ideálisnak. (Nem gondolom, hogy (én vagy bárki) rossz lenne ettől, tudom, hogy minimális felesleg, de nekem már nem tetszik magamon. Kb. annyi szeretnék lenni, mint te kérdező.

2020. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!