Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet hogy még mindig fogyok?

Igazából én nem is fogyókúrának hanem életmódváltásnak kezdtem még júliusban amikor 58 kiló körül voltam. De még mindig ugyanúgy étkezek mert teljesen megfelel nekem sőt jobban érzem magam ha zöldséget eszek köretnek mint rizst v krumplit. Amikor nekiálltam 53 volt a cél ehhez képest most 50 kg vagyok 165 cm-hez. Lehet hogy olyan kevés kalóriát eszek hogy még mindig kcal deficitbe vagyok de nem veszem észre mert megszoktam? Szerintetek hány kilónál megállni a súlyom? Amúgy nem mintha panaszkodnék csak kiváncsi vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, kalória deficit, kg, súly, életmódváltás

okt. 12. 13:24  Privát üzenet  

A válaszok
gondolom mert annyi kalóriát viszel be ami 50 kilót tud fenntartani (vagy annyit amennyinél meg fog állni a fogyás) 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 12. 13:27 Privát üzenet

Nyilván deficitben vagy, azért fogysz.

Meddig tart majd? Fogalmam sincs, mennyit eszel. Van, aki életmódváltás után 800 kcallal jóllakik, na ha az ilyen nem változtat, valószínűleg előbb hal meg, minthogy megálljon a fogyás. Ha a jelenlegi kalóriaigényednek megfelelően eszel, megáll. Ha 45 kilóhoz, akkor addig fogysz, hacsak nem változik a beviteled, az aktivitásod, az anyagcseréd...

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 12. 18:34 Privát üzenet
Én is hasonlóképpen jártam, kb. ilyen magas vagyok és 47 kg-ig mentem le. Ott már komolyan gondolkodnom kellett, mivel növeljem a bevitelem, mert kezdtem piszkafa lenni. Több fehérje, több zsír kellett, elkezdtem több húst, diót, egyéb magokat enni, kicsit kalóriadúsabb zöldségeket (pl. sütőtök), és súlyzózni, hogy több izmom is legyen. Így visszajött kb. 5 kg, és sokkal jobban nézek ki.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 13. 03:26 Privát üzenet
Igen, az ember hozzá tud szokni a túl kevés kajához, de attól még nem lesz egészségügyileg is jó. Zöldségek elég csalókák tudnak, lenni, mivel sokuk nagy térfogatú, de kevés hasznosítható tápanyag van bennük. Növeld a beviteledet.

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 13. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napi 600 kaloria beviteltol es minden napi uszastol, hogy fogyok? Megereszkedne a borom vagy mas problemam is lenne belole?
Miért nem fogyok?
Így fogyok?
Ha mindennap csinálok 50 felülést akkor heti hány kilót fogyok?
Miert nem fogyok mar a hasambol?
Ha fogyok mellből is sokat "fogynek"?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!