Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy még mindig...

Hogy lehet hogy még mindig fogyok?

Figyelt kérdés
Igazából én nem is fogyókúrának hanem életmódváltásnak kezdtem még júliusban amikor 58 kiló körül voltam. De még mindig ugyanúgy étkezek mert teljesen megfelel nekem sőt jobban érzem magam ha zöldséget eszek köretnek mint rizst v krumplit. Amikor nekiálltam 53 volt a cél ehhez képest most 50 kg vagyok 165 cm-hez. Lehet hogy olyan kevés kalóriát eszek hogy még mindig kcal deficitbe vagyok de nem veszem észre mert megszoktam? Szerintetek hány kilónál megállni a súlyom? Amúgy nem mintha panaszkodnék csak kiváncsi vagyok.

2018. okt. 12. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom mert annyi kalóriát viszel be ami 50 kilót tud fenntartani (vagy annyit amennyinél meg fog állni a fogyás) 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2018. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván deficitben vagy, azért fogysz.

Meddig tart majd? Fogalmam sincs, mennyit eszel. Van, aki életmódváltás után 800 kcallal jóllakik, na ha az ilyen nem változtat, valószínűleg előbb hal meg, minthogy megálljon a fogyás. Ha a jelenlegi kalóriaigényednek megfelelően eszel, megáll. Ha 45 kilóhoz, akkor addig fogysz, hacsak nem változik a beviteled, az aktivitásod, az anyagcseréd...

2018. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen jártam, kb. ilyen magas vagyok és 47 kg-ig mentem le. Ott már komolyan gondolkodnom kellett, mivel növeljem a bevitelem, mert kezdtem piszkafa lenni. Több fehérje, több zsír kellett, elkezdtem több húst, diót, egyéb magokat enni, kicsit kalóriadúsabb zöldségeket (pl. sütőtök), és súlyzózni, hogy több izmom is legyen. Így visszajött kb. 5 kg, és sokkal jobban nézek ki.
2018. okt. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az ember hozzá tud szokni a túl kevés kajához, de attól még nem lesz egészségügyileg is jó. Zöldségek elég csalókák tudnak, lenni, mivel sokuk nagy térfogatú, de kevés hasznosítható tápanyag van bennük. Növeld a beviteledet.
2018. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!