Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik valakin, hogy természe...

Látszik valakin, hogy természet adta vékony alkat, vagy mindennapos "küzdelem", minimum odafigyelés a vékonysága?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pl. a Gregor Bernadett vékonysága már "koplalt vékonyság".

Ő nem lenne kövér amúgy se, de "kövérebb" lenne.

Én látom.

A Srej Zsófi természetesen vékony.

A Szinetár Dóra fogyhat, sose lesz vékony.

Ez az, ami alkat.

Őket meg mindenki ismeri, ezért írtam.

2018. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

#10: De, van olyan, aki genetikailag vékony, képtelen normális testzsírra is, egyszerűen nem megy rá. Lehet, hogy arra gondolsz, hogy ha valaki többet eszik a kalóriaigényénél, akkor tuti hízik, de ez nincs így. Deficitben mindenki fogy, de sok evéssel nem feltétlenül jön fel zsír, ez nem is olyan extrém ritka, de persze nem tipikus.

Olyan is van, hogy valaki automatikusan nem eszik többletben egész életében, pedig többletben hízna, mint a legtöbb ember. Gondolom, ezt is természetesen vékonynak nevezik sokan. Én senkibe sem látok bele, csak azt tudom, hogy van, aki tényleg képtelen hízni, hiába eszik két ember helyett, messze a kalóriaigénye fölött. A szervezete inkább eldobja vagy begyorsítja az anyagcserét, de háj, az nem lesz.

2018. okt. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Én nem tudom eldönteni pl, ha megyek az utcán és jönnek vékony emberek, hogy ki volt kövér és ki az aki annak született. Persze lehet egy 200kg-os ember 40kg-ra fogyásánál lennének jelek.

Szerintem ezzel csak azok a nők foglalkoznak, akik természet adta vékonyak. Szeretnék hinni, hogy igenis iszonyat, látható nagy jelei vannak. Ezzel nyugtatják magukat, amikor a barátnők lefogytak, és már nem ők az egyetlen jóalakú személyek a társaságban. Puszta irigység.

2018. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

*Úgy értettem, hogy nincs olyan, hogy valaki biológiailag/természetesen vékony.


De van.

2018. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fodor István Ferenc válasza:
Vannak szerencsés emberek, akik "büntetlenül" ehetnek-ihatnak, meg sem látszik rajtuk, én gyerekkoromban, sőt felnőttként is kifejezetten cingár volta, most meg az Istennek sem tudok 126 kiló alá szállni. Talán inkább a szülő öregkori termete sugallja az illető számára, hogy majd milyen lesz ő is annyi idős korára.
2018. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ó, akkor megnyugodtam, mert anyám nagyon csinos.
2018. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

09.27-es, buktad az elméleted.

Sajnálom, hogy ilyen rosszindulatú vagy, de ez téged minősít.


Többieknek köszönöm.

2018. okt. 19. 21:18
 18/18 anonim válasza:

Vszínűleg már nem aktuális,de leírom. Szerintem látszik. Nálunk apukám vékonyabb,anyukám inkább átlagos,az egyik nagymamám kövér volt.

A nővérem világ életében duci volt,ha fogyott sem tűnt soha soványnak. Pedig nem nagy étvágyú. Én meg szerencsére ehetek bármit,bármennyit,nem hízom. De,terhesen híztam 15kg-t,ami aztán el is tűnt rólam.

2019. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!