Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeres mindennapos sportta...

Rendszeres mindennapos sporttal, kalóriát nem számolva de diétával és odafigyeléssel, nem zabálással, sikerülhet a fogyás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így kalóriadeficitbe kerülsz,akkor igen.
2018. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt nem számlálással nem fogom tudni. Nem eszem teljesen tele magam, csak annyi hogy jól lakjak. Viszont napi szinten elég sokat mozgok.
2018. ápr. 22. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem ment. Én deficitben voltam, az tuti mert utólag mikor elkezdtem számolni mindig deficit volt, viszont a makróim nem voltak rendben, a szénhidrát nem volt ideális és a zsír is magas volt. Az én esetemben nem volt elég a deficit, még mindennapos 1 óra edzéssel, cukor és fehérliszt teljes elhagyásával sem.
2018. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A diéta mi?

Mert nem mindegy a kaja minősége, hasznosulása, főleg, ha sportolsz.

2018. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fehér kenyér -liszt- elhagyva, cukor ha van is az nagyon nagyon kicsike mennyiségben, rízs, sok zöldség gyümölcs, ásvány- vagy csapvíz
2018. ápr. 22. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én számolás nélkül biztos nem tudnék fogyni.Nekem nagyon megtévesztő.Volt olyan nap h nem számoltam,csak este adtam össze a kalóriákat.Volt,hogy deficitben voltam,mégis úgy éreztem kipukkadok olyan tele vagyok és fordítva.Az étel minőségétől nagyon függ ezért ez nagyon csalóka tud lenni.
2018. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficitben fogysz, ez elkerülhetetlen, akár számolsz, akár nem.

Nekem megfelelő feltételek esetén megy számolás nélkül, ama feltételeket nem teljesítrve pedig hiába számolhatok, semmi értelme, mert a keret betartása, ami a számolós módszer második fele s lényege, nem fog menni.


Rengetegen fogynak számolás nélkül, főleg az én szigorúbb diétámat és elosztásomat használó emberek közül (igen kevés ch, időszakos böjt. nyilván sokan számolnak, de sokan anélkül is elég tempósan és könnyen fogynak s alig bírnak eleget enni, a mázlisták :)).

2018. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De mit eszel, mint normális, szükséges tápanyagokat adó étel? Csak szénhidrátokat soroltál...


A rendszeres sport sokat segít, inkább sport nélküli pici kalórikeretnél eszi magát könnyen túl az ember. Persze van, akinek sok mozgással sem kihívás, ezért is van, hogy számolás nélkül megbízhatatlanabb a dolog. De mivel úgy is sokaknak megy, első körben érdemes nem rontani az életünket a macerás számolással. Max. pár napot érdemes megnézni, meglepő dolgok kerülhetnek ki, pl. hogy egy viszonylag apró nasival annyi kcalt vittünk be, mint egy alapos ebéddel... Vannak trükkös ételek s a kalória és a laktató hatás nem mindenkinél áll erős korrelációban.

2018. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!