Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen itthon végezhető...

Milyen itthon végezhető tornát ajánlotok, ami jól megdolgoztat és a zsírt is égeti? (dvd-re gondolok esetleg)

Figyelt kérdés
Kb 20 kiló túlsúlyom van, ezt szeretném diéta mellett ledolgozni.
2010. jún. 24. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a neten le is tudod tölteni, nekem Leslie Sansone "tornái" jók, ami igazából gyaloglás, de nagyon jópofa, végig tudod csinálni, van sikerélményed és zsírégető. Én szeretem még a Norbis ducitornákat, mind a nagyobb súlyfelesleggel rendelkezőknek javasolt, de az eleéjén úgyis elmondja Norbi apánk! :) Sok sikert, hajrá!:)
2010. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a Norbi duciból az elsőt csináltam eddig, de az már nem dolgoztat meg eléggé. Melyiket próbáljam helyette? A másik mennyire hatásos, amit írtál?
2010. jún. 24. 11:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az Aerobzóna 4-et, az 40 perc, szerintem az a legkeményebb ebből vagy ugye a duci tornák jellemzően 20-25 percesek, csinálj belőlük többet. Van az a rész, most nem jut eszembe a neve 3x25 perces részekből áll, kezdőtől a haladóig, hááát ha azokat egyben és szabályosan lenyomod biztos megérzed!:)
2010. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mennyire vagy edzett, Leslinek vannak könnyebb és viszonylag nehezebb gyaloglásai, 30 percestől az 50-ig, különböző intenzitással, tégy egy próbát, csak te tudod megítélni, hogy mennyire jó neked. Ha kevés ezt is és a Norbisat is nehezítheted lábsúllyal vagy súlyzókkal szerintem. Mióta és mit tornázol, hogy ilyen jó a kondid?:)
2010. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az a 3 részes amit ajánlottam az a Norbi - Duci Tréning 2008 névre hallgat, most néztem meg.
2010. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 évvel vagyok szülés után de a felszedett súly nem akar apadni, ezért kezdtem 1 hónapja tornázni, eddig a Duci 1-et csináltam de már nem elég. Terhességem előtt rendszeresen tornáztam Norbira a kickboxra, de annyira meguntam, hogy valami újat szeretnék, ami azért hatásos zsírégető a diéta mellé. Futni ÚTÁLOK!!!
2010. jún. 24. 11:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Most az Aerob 4-et töltöm le éppen, kíváncsi leszek rá. Rékát próbáltam már de nekem nem jött be. Az nem igazán zsírégető, nekem pedig még nagyon korai az erősítés :)
2010. jún. 24. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
A futáshoz nekem is kellene még fogynom, de én szeretem. Próbálj meg helyette gyors gyaloglást, akár babakocsival száguldva, a kölyök is biztos élvezné! :) Kíváncsi vagyok tetszeni fog e, majd írd meg, hogy milyen volt! :) Szerintem minden torna egy idő után megszokottá és hatástalanná látszik, egy másik kombinációban meg biztos nem lustulnak el az izmok. Rékát sokan dícsérik, ha meguntam az eddigieket akkor belekukkantok, bár még én is a zsírfaragásnál tartok!:)
2010. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez az Aerob4 tök jó!!!!! Ma reggel ki is próbáltam, annyira jól átmozgatott, izzadtam becsülettel de nem fulladtam ki, nem kapkodtam a levegőt, tetszik a zenéje és jókat nevettem magamon az első bénázásoknál. :) Egy darabig ez biztosan jó lesz :)) A manóm már 2 éves tehát vele a futás nem egy leányálom, már nem babakocsis, az ő tempója meg hát.... :)
2010. jún. 25. 08:29
 10/15 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem honnan töltötted le? Én a Norbi Kickboxos edzését (1000 kcal-ás) csinálom, az is nagyon eredményes!! Csak már unom mindennap csinálni..
2010. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!