Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon ez bejön? Vagy ez túl...

Vajon ez bejön? Vagy ez túl drasztikus?

Figyelt kérdés
elkezdek fogyózni.Holnaptól.Azt fogom játszani,hogy délelőtt eszek,ilyeneket hogy paprika,csirkemell,paradicsom,néhány szelet párizsi..és gyümölcsök.kivétel banán.Aztán délután már csak inni fogok,gyümölcs,meg esetleg joghurt. Napi 5liter citromos vizet foogok inni emellett almaecetet is fogok fogyasztani.Drasztikus ez?Ezt fogom csinálni,ugye lehet vele fogyni? olyan 8-10kg-ot akarok fogyni kezdetben..tudom h soknak tűnik kimondva de am nem. 1 hónap alatt ezzel a módszerrel le tudom adni?vagy ha nem akkor milyennel? persze futni is,biciklizni is fogok,és tornázni is napi 1órát.menni fog?
2010. jún. 24. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy menne már napi 1 óra torna, meg futás ennyi kajával?? 500kcalt ennél kb... hát érdekes vagy, 1 hónap alatt ha lehetne fogyni 10 kilót akkor szerintem nem lennének túlsúlyos emberek. Ahhoz, hogy tönkretedd magad, TÖKÉLETES. Egyébként meg, már annyiszor leírtuk, hogy mit hogy kéne, olvass vissza. Én is így kezdtem, MAGAMTÓL nekiálltam olvasni és nem mástól vártam, hogy leírják az alapokat. Az már más tészta, ha valaki itt kérdezősködik olyan dologról, amit nem tud. Neki szívesen segítek. De meg kéne mozdulni és utánaolvasni!!!Ennyire ne legyünk már lusták kéremszépen.
2010. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez túl drasztikus. Ha egészségesen eszel, és mozogsz mellette, akkor felesleges egész délután koplalni. A citromos víz meg jó dolog, de naponta egy-két pohárral, és nem 5 literrel, mert szétmarja a fogaidat, ha állandóan azt iszol.
2010. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szervusz! Egészségtelen! Olvass utána -valaki már írta is, tök helyesen!- mert rakat dolgot találsz, akár itt a GYIK-on.

A banánnal nincs semmi gond. Egy banán kb 140kcal, nagyon jó a bőrnek a hajnak. A keleti kultúrában még használják az acnéra.

2010. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Azt fogom játszani," azt hiszem innentől nem érdemes olvasni.
2010. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!