Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csokifüggőség - van ilyen?

Csokifüggőség - van ilyen?

Figyelt kérdés

Ha egy nap nem eszem csokit, már hiányzik, sőt fizikai tüneteim is vannak: idegesség, ingerlékenység, levertség, fejfájás.

Vagy csak bebeszélném magamnak?


2010. jún. 24. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
ilyen nem létezik
2010. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg létezhet. Nyugodtan egyél minden nap 2-3kocka csokit, a legjobb lenne ha étcsoki lenne, és ezt szopogasd el, hogy sokáig tartson:) Még a délelőtt folyamán fogyaszd el, legalábbis ne estére. Ha ennyire fontos neked, hogy egyél, akkor semmiképp se hagyj fel vele, mert ha 1-2napot kibirsz nélküle,lehet hogy 3. nap egy egész táblát beeszel.
2010. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van. nekem ugyan nem voltak fizikai tünetei, de régebben ha nem ettem meg egy nap 1 táblát, másra sem tudtam gondolni csak a csokira. mostmár szerencsére nem így van.
2010. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát valamennyit muszáj ennem, mert olyan hisztis leszek, ha nem...De akkor inkább étcsokit fogok. :)

2010. jún. 24. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez inkább cukor függőség
2010. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom ez az agyban dől el! Tudod én cigizek és már többször is leakartam szokni, de hogy is mondjam nem magam miatt hanem azért, mert csesztettek miatta! A lényeg volt nálam egy doboz cigi és azt mondtam leszokom kibírtam 3 órán keresztül majd rágyújtottam, de mikor nem volt nálam cigi mindenféle testi tünetem jelentkezett azt hittem meghalok és miért, mert az agyam tudta, h nincs cigim, de mikor volt akkor 3 órán át nem is hiányzott sőt akkor is csak azért gyújtottam rá, mert azt mondtam az én életem és igenis cigizni fogok! Na de a csoki azért nem annyira káros, mint a cigi sőt össze se lehet hasonlítani itt csak arra akartalak rávezetni, h tényleg agyban dőlnek el a dolgok, mert fogyó vagy diéta mellett is az inog meg, aki igazából le se tisztázta a fejében, h én ezt AKAROM! Azért szerintem nem halsz bele 1-2 kocka csokiba de ha nagyon szigorú vagy magadhoz akkor csak legyen a kezedben megnyugtatólag, de ne edd meg hidd el, h ez beválik persze azért akaraterő is kell! Na sorry a hosszú kommentért csak gondoltam leírom!
2010. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú nem tom.:D

Én amikor 1x volt otthon egy csomó ilyen táblás csoki, hatalmas mogyorókkal. Nem akartam belőle enni, mert el akartam hagyni az édességet. Aztán már annyira akartam, hogy folyon kijárkáltam, és kinyitogattam a hűtőt. 1x már majdnem fel is bontottam, de utána mégis visszaraktam. És elég fura érzés volt, ahogy akarta a "testem" a csokoládét.:D

Mivel most fogyózom, nem eszek érességet, de mikor lefogyok, megeszek majd egy nagy, krémes, habos, csokis, étvágygerjesztő tortááát.:D Ennyivel tartozom magamnak.:)

2010. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, mindenkinek köszönöm. :) Egyszer én is teljesen leszoktam a csokiról, mikor fogyóztam, és egy idő után már nem hiányzott. Úgyhogy tényleg lehet, hogy úgy lehetne letenni, mint a cigit. Bár én azzal is megelégednék, ha meg bírnám állni, hogy csak keveset egyek, de elég ritkán sikerül. :D
2010. jún. 24. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Inkább ilyesmiről lehet szó.

2010. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Hmm, milyen jól néz ki az a süti. :P
2010. jún. 25. 09:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!