Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Házi hurka vacsira nagyon nem...

Házi hurka vacsira nagyon nem fogyókúrás?

Figyelt kérdés
Kb 5centis darab kenyér nélkül.
2010. jún. 24. 19:04
 1/10 A kérdező kommentje:
És kb hány kcalt tartalmazhat egy ekkora "falat":D?
2010. jún. 24. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát... én kihagynám a helyedben, pláne ilyenkor. Délelőtt még csak-csak... de ilyenkor. Én nem fogyózom de akkor sem eszem ilyet, nagyon zsíros, nyáron pláne nem kívánnám. Ne azt nézd hány centis, hány grammos? Véres vagy májas? Amúgy egy 100 grammosban van 300 kcal körül!
2010. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Májas. Nehéz kihagyni, mindjárt olyan illat terjeng az egész lakásban, hogy ha kimegyek, biztos h bele kell kóstolnom:)
2010. jún. 24. 19:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hány grammos, készen tudom lemérni, de a 300kcal az kész vagy félkészre vonatkozik?
2010. jún. 24. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt hiszem, a készre. De egyél belőle, inkább, minthogy sóvárogj utána. Egy alkalom nem árt meg, egy nap alatt nem lehet hízni zsírban, nyugi. Majd holnap mozogsz többet és folytatod a diétád, és nem lesz semmi bajod! Amúgy ha ez mégis félkész állapotra vonatkozik, akkor is csak az olaj vagy amin készítik kalória tartalma megy hozzá, ami nem túl sok. Jó étvágyat
2010. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is félkész állapotára vonatkozik. Kicsit eszek belőle, úgyis heti 5x tornázok..:)
2010. jún. 24. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Valaki direkt kiszúr veled:-)

Inkább egyél belőle, mert jobb most, mint késő este. Ennyi belefér a fogyókúrába, a többit meg küldd el nekem. Én nem fogyózom, és imádom a májas hurkát, főleg a házit.

2010. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D Oké, küldöm is:) Köszi a válaszokat;)
2010. jún. 24. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó étvágyat Neked !!!! :-)

Egyél meg helyettem is egyet !

2010. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))) AZért annyit nem, tartom magam az 5centihez:P
2010. jún. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!