Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most 140 kilós vagyok és...

Ha most 140 kilós vagyok és ha naponta eszek ötször keveset akkor mennyi idő alatt tudom leadni a negyven kilót?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Miért is kell annyit enned ? Egyél naponta ötször 10 dkg savanyúkáposztát és igyál óránként 2 dl nem édesített folyadékot.
2018. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát attól függ, hogy mennyi lesz az a kevés, és hogy mennyit mozogsz. Találsz kalkulátorokat a neten, legkönnyebben magadnak tudod kiszámolni. Heti fél, maximum egy kiló fogyással érdemes számolni (esetleg az elején egy, utána fél).


De ne azon idegeskedj, hogy mennyi idő alatt megy le, hanem hogy mennyi idő alatt fog visszajönni. Mert visszajön, ha nem vigyázol. Úgy próbálj lefogyni, hogy közben kialakuljon egy új életstílus, amit a célsúly elérése után is fogsz tudni tartani.

2018. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Hasonló súlytól akarok megszabadulni. Nekem a kalóriabázis applikáció sokat segít.

Ha van kedved, hogy támogassuk egymást, írj rám. :)

2018. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert ebből nekünk lejön, hogy a deficit mekkora, mi? Márpedig azon múlik. Amúgy napi ötször kevés az koplalás lenne 140 kilósan, bár az, hogy kevés, nem mond semmit, de még én sem tekintek mondjuk 800 kcalt kevésnek, pedig az egy étkezésre nekem rosszabb, mint a semmi...


Tudom, hogy népszerű itt jósokat keresni, de ez nem így működik.

2018. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
137-el indultam 3 hónapja. Akkor kaptam egy apple watchot. Beállítottam és követtem a napi 500 kalóriás előírast. Egyidejűleg csökkentettem az étkezésemet. Cukor, tészta stb kizárásra került és elkezdtem sokat sétálni. Két hét után elértem a napi előírást, azóta kétszer, háromszor teljesítem túl. Most 123 vagyok és sok centitőlnis megszabadultam. Most, hogy sikerült visszatérnem a gyakori mozgáshoz, azért egy személyi eddzőt felfogadok. Sok sikert!
2018. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es válaszoló, nekem refluxom is van ezért nehezebb a fogyás így nem ehetek meg akármit.
2018. okt. 29. 17:35
 7/23 anonim ***** válasza:
139kilóról indultam 2 és fél hónapja most 127 vagyok
2018. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
A napi 5 kajálás, jó kezdő gondolat, de ez csak a jéghegy csúcsa, lefogyni egészséges táplálkozással lehet. És ezzel nem csak lefogyni kell, hanem egész életedben így étkezni, hogy egészséges legyél és ne kelljen orvoshoz járkálnod idővel, mint oly sok embernek. Na meg elkerüljenek a krónikus betegségek.
2018. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak. Hogy mennyi az a kevés? Én úgy gondoltam pl 8 órakor fél kifli meg fél szál virsli, 10 órakor fél körte, 12 órakor fél kifli fél szál virsli, 14 órakor fél körte, 16 órakor fél kifli fél virsli. Este 8 órakor 2 liter ásványvíz. Várom a véleményeket erről. Ez kevés lenne?
2018. okt. 29. 21:36
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogsz lefogyni virslivel meg kiflivel, először gondolkodni kéne megtanulni. Nem is értem, hogy gondolhat valaki ilyet komolyan.
2018. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!