Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellipszis trénerrel fogyni?

Ellipszis trénerrel fogyni?

Figyelt kérdés

Vettem egyet olcsón, otthon tudok vele edzeni, a gyerekek mellett.

Sajnos nagy feleslegtől kell(ene) megszabadulnom. :(

Évek óta nem mozogtam.

1400 kcal diétát tartok.

Egyelőre 20 percet tudok rajta menni, néha ez 2x10 perc. (A gyerekekhez kell ugrálni.)

Ez így jó kezdetnek?

Elég elsőre, ha főleg a combom a problémás terület?


Az mindegy, hogy egyben 20 percet, vagy kétszer 10 percet tudok rajta menni?



2018. okt. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is van, de az a baj, hogy 10-20 perc után halál unalmas lesz és leszállok róla, pedig TV is ott van. Ezért bringázok inkább, na eltekerek 15 km-re akkor nincs az, hogy most abbahagyom, így garantált a napi 70 perc tempós mozgás (közben szól a bringán halkan egy kis hangfal, hogy ne unatkozzam).
2018. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Lehet ellipszis trenerrel is fogyni, de itt az a lényeg (ha fogyás a cél) hogy hosszú ideig csináld amit csinálsz. 10-20 perces tréner alatt max 100-150 kalóriát égetsz el. Ez kevés. Inkább folyamatos fat üzemmódban 1 óra ellipszis traner lenne jó. (a pulzusszámod ne kegyen magas, mert ha magas akkor az állóképességed nő..)
2018. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült vele fogynom, nagyon jó kis gépnek tartom. A 20 perc jó kezdetnek, viszont fontos, hogy egyben csináld meg, hiszen emelkedett pulzusszám kell a zsírégetéshez. Ha közben megállsz, akkor leesik a pulzusod.
2018. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!