Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy fejlődő szervezetbe hány...

Egy fejlődő szervezetbe hány kalóriát kell bevinni?

Figyelt kérdés

Én általában 1300-1400-at szoktam, már 15 éves korom óta (fél éve), most 16 vagyok, és még mindig ennyit szoktam.

A barátnőm szokta mondani, hogy szerinte ez nagyon kevés egy fejlődő szervezetnek.

Szerintetek?


2018. okt. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyéni. Egy inaktív 145 centis vékony lánykának általában jóval kevesebb kell, mint egy duplaakkora, izmos és aktív embernek, de persze ugyanolyan adatoknál is vannak hatalmas eltérések. De 1300-1400-zal egy normál ember határozottan fogy, ha fejlődésben van, ha nem, nyilván egészen apró gyermekként még kevesebb kell.
2018. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég kevésnek számít, mivel a hivatalos koplalás 1300nál kezdődik egy embernél.

De gyakorlatilag 1300az kb egy napi fekvèshez sem elég, szóval igen elég kevés.

De ha nincs tőle bajod akkor nem baj.

2018. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira a kalória számít, hanem hogy minden szükséges tápanyag meglegyen benne, ami az egészséges fejlődéshez kell.
2018. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De, a kalória is számít, mivel a koplalásra a szervezet logikusan, de nekünk éhínségen kívül nem igazán jó dolgokkal válaszol (éhínségkor se feltétlenül jók, de segítenek a túlélésben).
2018. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!