Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik rajtam az...

Miért nem látszik rajtam az eredmény?

Figyelt kérdés

Lassan negyedik éve hokikapus vagyok,heti 3-4 egyenként 80 perces edzéseim vannak. 56 kilósan kezdtem, most cca 60 valamennyi vagyok. Jócskán épült rám izom (comb, törzs, kar, váll, far) de az úszógumi, hasháj nem tűnt el.


Epém miatt kímélően, mediterrán jellegűen étkezem, sokszor keveset, de nem számolgattam a kalóriákat. Nassolni nem szoktam, ha mégis, igyekszem házilag elkészíteni amit csak tudok.


Nem fogyni akarok, hanem szeretném, ha látszódna, hogy sportolok.


2018. nov. 2. 20:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, 165 centi vagyok, 23 éves lány.
2018. nov. 2. 20:19
 2/12 anonim válasza:
26%

Esetleg hormonális probléma? Pajzsmirigy? Cukorbetegség? Vérképed mikor volt utoljára?


Milyen összetételű kajákat eszel? Jók-e az alapanyagok.

2018. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Mit akarsz férfi izomzatod vagy mi??
2018. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hoppá,előző vagyok izomzatott
2018. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem. Nőit szeretnék.


Nem volt nézve, csak nagyon rég.

2018. nov. 2. 21:12
 6/12 A kérdező kommentje:

Teljes kiőrlésű, magvas, durumlisztes alapanyagaim vannak. Kenyeret magam sütöm. Tészták tojásmentes durumtészták. Sokféle halat, szárnyast készítek. Tejet ritkán iszom, viszont a natúr joghurt és a sajtok mennek. Ezekböl nem olcsókat, minöségieket igyekszem venni (olasz, francia keménysajtok stb.)


Zöldség-gyümölcsre igyekszem figyelni, és nassolás helyett azokat enni.

2018. nov. 2. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok hozzáértő, de izom építéshez úgy tudom rengeteg fehérje szükséges (bátyám kondi mellett mindig kg számra tolta a csirkemellett :D ).. és ha edzés mellett még van energiád konditerembe járni, akkor csinálgasd a kimondottan kritikus pontjaidra szánt gyakorlatokat. Van egy lány ismerősöm, aki nagyon jó edzőtermes gyakorlatokat mutat videón.. ha érdekel szívesen elküldöm a youtube csatornájának a linkjét.
2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
azért mert mondjuk azokat a részeket mozgatod meg a sport alatt. ha hasról is fogyni akarsz akkor felülésezz, vagy valami olyat csinálj ami oda koncentrálódik.
2018. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia! Javaslom, hogy keress rá Bocsi Vikire Facebook-on. Rengetegen küzdenek hasonló problémákkal, és ő pontosan ezzel foglalkozik. Valószínű, hogy a háttérben az áll, hogy noha figyelsz rá mit eszel, nem "azt" eszed, ami a te "típusodnak" megfelel,ezért nem jutsz egyről a kettőre. Keress rá, aztán írd meg, hogy alakultak a dolgok. :D
2018. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Jócskán épült rám izom (comb, törzs, kar, váll, far)"


Tehát mégis látszik rajtad az eredmény.

2018. nov. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!