Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? (többi lent)

Miért van ez velem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Akármit csinálok ha 1600 kcalt eszek ha 800 kcalt egyszerűen semmi nem megy le és már utálom fhu már nem is tudom hogy mitcsináljak magammal,valaki esetleg segítene nekem?

163cm/54kg lehet pont jónak tűnik az alakom de amugy egyáltalán nem az


2018. nov. 5. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mi a problémád? Mert a fentiből nem derült ki számomra. Minden ételt utálsz? Az eléggé patthelyzet.
2018. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért van ez veled, mert nagyon buta vagy :(


Eleve ott indul a dolog, hogy 163 cm-hez az 54 kg tökéletes!

Ha mégsem vagy elégedett, az két dolgot jelenthet:

1: Tipikus ostoba divatfogyózó vagy, aki még mindig elhiszi, hogy az a szép, ha valaki csont és bőr!

2: Önképzavaros vagy, emiatt pedig azt hiszed, hogy fogynod kell még!


Nem tudom, hogy nézel ki, ahhoz kellene kép is, de az biztos, hogy neked nem fogynod kellene, hanem sportolnod, hogy a tested tónusossá és izmossá váljon.

Az nem segít, ha rendszertelenül táplálkozol, a 800 és 1600 kalória ingázás az nagyon nagy!

2018. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaaj bocsi szoval a kilok nem mennek le nem a kaja bar neha az sem,de arra akartam kilyukadni hogy ha sokat ha keveset eszek sehogy nem megy le egy gramm se rolam es lehet vekonynak látszok 53 kgval de amugy nem vagyok az
2018. nov. 5. 22:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak azt hogy kettőnek a keveréke emiatt én pszichiáterhez jártam mert étkezési és testkép zavarom is volt de mostanra tök pozitív vagyok de mégis felprobálok egy ruhat és ideges leszek ha nem áll jól rajtam és bedepizek hogy sose fogok szépen kinézni....igen nehéz eset vagyok télleg bocsánat mindenkitől
2018. nov. 5. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kedves kérdező!

Ezek szerint mégsem sikerült leküzdeni a pszichés gondokat...

Szerintem menj vissza orvoshoz és kérj tőle segítséget, mert itt nem a testeddel van gond!

2018. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha skinny fat alakod van, akkor legjobb lenne, ha megpróbálnál izmosodni. De ehhez nagyon kevés a 800 kcal, egyél normálisan, változatosan. A súlyod teljesen jó, szerencsére úgy tűnik, a szervezeted ragaszkodik is hozzá.

Amúgy én is pont ekkora vagyok (+/- 1 kg), és a legtöbb ismerősöm szerint vékony vagyok (nem negatív értelemben). Én biztosan nem akarnék fogyni, inkább egy kis izmot felszedni.

2018. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig 800-zal a nagyon fura kivételes eseteket kivéve mindenki fogy, mivel az már határozott koplalás (ami lassítja az anyagcserét, de nem annyira, hogy ne legyen deficit)... Rendesen kéne enned és mozognod (erről nem írtál, pedig fontos, főleg, ha nélküle kicsi keret kellene).


Fogynod lehet, hogy nem kell, egy hozzáértőtől kéne megtudni vagy testzsírt nézni, mert simán lehet pocakja az embernek ilyen számokkal is, vannak gyenge izomzatú emberek, akiknél a felesleg eleinte egy helyen halmozódik.


Simán lehet, hogy inkább tömegelned kéne, felszedni egy kis izmot. 1600 kcal valószínűleg kevés hozzá, de tapasztald ki, mennyivel kezdesz lassan hízni, s azt a többletet izomra kéne fordítani, ez megfelelő táplálkozás és edzés esetén megtörténik. A mozgás és a több kalória helyrehozhatja az anyagcseréd sebességét is, amennyiben belassult, mert koplaltál (ha gyakran eszel 800 kcalt, akkor ez borítékolható).


Még egy dolog. Nem írtad, mennyi idő alatt nem ment le semmi, márpedig láttam már embereket, akik pár nap után jelentették ki, hogy nem fogynak... Ehhez kell egypár hét, hogy a természetes testsúlyingadozás ne tudja elfedni a fogyást.

2018. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor kifejtem bővebben


Egyszer 800 kcalt ettem 2 hétig és nem is 10 kg minuszt vártam hanem mondjuk olyan 4 kg-t es amugy 2-őt fogytam is tehát 52 kg lettem DE! normálisan elkezdtem megint enni es kb 52-54,5 kg között vagyok mindig es sehogy se ment lejebb de még feljebb se de még akkor se ha zabáltam és igen kb skinny fat vagyok heti 2szer járok személyi edzőhöz és max lett egy kis alakom de úgy hogy éppen egy kicsi és amuhy ruhán keresztűl nem feltünő de a hasamon az alhasamnál elég sok felesleg van lehet kevés fehérjét eszek de amugy 1600 kcalnál nem tudok többet enni csak néha de volt hogy már hányingerem lett és kihánytam de mondjuk akkor szemét kajákat ettem alapjáraton nem eszek minden nap egészségtelen kajákat szóval kb ez a helyzet és így kéne változtatnom és ehhez kérnék ugye tippeket és az eddigieket meg nagyooon köszönöm :)

2018. nov. 6. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:

A koplalástól hízni fogsz.

Azzal nem lehet fogyni, ha érdekel miért, keress rá, sok helyen leírtam.

Ha 1500kcalt eszel akkor fogsz fogyni.

Bár megjegyzem így is vékony vagy, de ha ez a vágyad akkor csináld...

2018. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Edzél és akkor átalakul a testképed.
2018. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!