Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran bűnöztök?...

Ti milyen gyakran bűnöztök? Mennyit? Melyik a kedvenc bűnözős kajátok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem érted a fogyás lényegét...

Az a lényeg hogy bármit ehetsz, csak maradj a kcal kereteden belül.

Azért érdemes egészségesen enni,mert attól telített érzésed lesz, meg amúgy sem baj.

(Nagyon gyerek nyelven ezt tudom írni bocsi)

Ha egészséges nasikra gondolsz, akkor paleo sütik, asztal gyümölcsök, zöldség csipszeket ajánlom.

2018. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "bünözök", mert nincs olyan, ami tilos!

AZ a fogyókúra, ahol bármilyen élelmiszer is ki van tiltva, nem ér semmit. Csak olyan étrendet érdemes elkezdeni, ami életed végéig folytatható, különben a fogyókíra végén visszaállsz a régi, rossz rendszerre és visszahízod, amit elfogytál.

Ezért is jobb a kalóriaszámolás, ott bármit ehetsz, ami belefér a napi keretbe, ha egy étkezés túl sok kalóriás, akkor a többinél vissza tudod spórólni.

2018. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te azt értedbűnözés alatt, hogy megszeged diétád kereteit. Mi értelme van elkezdeni egy olyan szabály rendszerrel rendelkező étrendet csinálnod amiben "bűnözni" fogsz? Ott van a sima kalória számításos módszer szerintem ez egyenlőre elég neked.
2018. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lopótök nagy spanok vagyunk ;-)
2018. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bűnözök, nem is úgy fogom fel. Számolom a kalóriákat, meg igyekszem mindennap mozogni. Tény, hogy ésszel és egészségesebben eszek, de nem jelent gondot. Viszont az édességet is imádom, ha úgy van, simán megeszek egy kis édességet, csak akkor kicsit többet mozgok/igyekszem egészségesebb sütit enni, stb. Fogyni akarok egy keveset igen, de azzal nagyon egyetértek, hogy ez alapvetően a mértékletességről, életmódváltásról szól, meg ki a fene akarja egész életében sanyargatni magát?

Nemrég kezdtem, sok tapasztalatom még nincs, de ez tarthatónak látszik így.

2018. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előfordul, hogy megkívánok egy fél tábla csokit. Kiszámolom a kalóriát és vagy elmegyek futni, vagy a szobabringán letekerem. Igy csokit is ettem és mozogtam is. Ettől már boldog vagyok, hogy nem bűnöztem, mert ledolgoztam.
2018. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé zavarónak tartom, hogy sokan bűnnek fogják fel azt, hogy az ember megkíván valamit és megeszi (hacsak nem a szomszéd macskája vagy maga a szomszéd az. az a bűn, nem az, hogy eszel egy csokit vagy akármit). Nálam legfeljebb kilengés van. Változó, hogy milyen sűrűn van s az is, hogy milyen ételek tartoznak ide, eleve az étrendem sem fix. A kedvenceim is változnak, hol a sült krumpliért vagyok oda, hol a vajas-mézes kenyérért. A jóféle házi süti a gyengém.


A csoki nagy kedvencem, szerencsére az a legszigorúbb diétában is teljesen OK étel nálam, ha cukormentes.

2018. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!