Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc saláta receptetek...

Mi a kedvenc saláta receptetek? Mivel szoktátok ízesíteni hogy finom legyen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem "kedvenc" recept kell, hanem sokféle, különben unalmas lesz a legjobb saláta is egy idö múlva.


Ízesíteni meg szintén sokféleképpen lehet (és ajánlott), rengeteg zöldfüszer meg dresszing van. Az olajtó/majonéztöl sem kell félni, ha nem soakt teszel a salátára, akkor csak elönyös, mert a vitaminok jobban felszívódnak belöle.

2017. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak összevágok háromféle lédús zöldséget. Ínyencek tehetnek rá önteteket, fűszereket, erősebb ízeket (erőspaprika, hagyma), na meg felturbózhatóak bármilyen hússal, sajttal, gyümölccsel.
2017. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lustaságból inkább veszem a tíz dekás saláta mix-et, arra ráöntöm a kefír-kapros salátapor keveréket, aztán ezt csipegetem.


a belga csokitól nincs finomabb. így értékeld a salátát.

2017. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen saláta van, amit hajlandó vagyok megenni az uborkasalátán kívül. Kb. évente kétszer eszem.


Egy jégsaláta, uborka, paradicsom, opcionálisan egyéb zöldségek, alma, sajtkockák (érlelt keménysajt), tárkonyos ecet (esetleg minimális víz is), majd sok-sok még friss, meleg sült hagyma és ha lehet, sült cukkini is.


Az év többi napján nyers zöldséget eszem csak úgy simán, gyors, egyszerű meg minden.

2017. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En ezt a salatat szinte mindennap eszem mert szerintem nagyon finom es laktato csak vagd ossze a hozzavalokat es kesz en apro kockakra szoktam vagni mert ugy konnyebb enni es minden falatba jut egy kicsi mindenbol. Hozzavalok:

Avokado

Uborka

Paprika

Paradicsom

Olajbogyo

Grillezett csirke

Piritott fenyomag

Csicseriborso

Vlmilyen sajt

So

Bors

Cayenne bora ha szereted a csiposet

En nem rakok ra semmilyen ontetet szerintem felesleges

2018. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!