Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van közt etek, aki valamelyik...

Van közt etek, aki valamelyik "csodadiétával" fogyott le, és nem hízott vissza?

Figyelt kérdés

Bécsi diéta, narancs diéta, meg nem tudom, mik vannak még. Van akinek sikerült huzamosabb ideg (mondjuk minimum fél évig) megőrizni az elért eredményt?

Én maradok az észszerű kajálás + sport kombónál, csak kíváncsi vagyok, ki mit ért el az egyéb módszerekkel. De nem akarok senkibe belekötni, vagy okoskodni, tényleg csak kíváncsi vagyok.


2010. jún. 26. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem a csodadiéta az a heti 3x egymásfél órás úszás meg 3x egyórás bicó volt...:D
2010. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csodadiéta szerintem nincs, csak csodák vannak, azok is ritkák. Nekem sikerült leadnom két hónap alatt hat kilót. Este körbetekertem magamat nylon fóliával, azt egy meleg sállal és ráhúztam a melegítő alsót. Fél óra intenzív torna zenére. Ja és nem ettem halálra magam.
2010. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

láttam egy filmet régebben valamelyik tudományos csatornán.

igaz történet volt, egy nő bélférget nyelt le, szépen lefogyott, majd bele is halt.

a féreg közben óriásira megnőtt, több méteresre, és átfúrta a bélfalát. már nem tudtak rajta segíteni a kórházban.

2010. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze Amerikában történt, ott ilyen "okosak" az emberek...
2010. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, de a kérdést is elolvastátok?
2010. jún. 26. 18:20
 6/11 anonim válasza:
Én úgy fogytam le, hogy odafigyeltem h mit eszek és mennyit. pl ..reggeli--> egy vékony barna szelet kenyér, 2 lágy tojás, sok zöldség.. ebéd--> főzelék akár, vagy káposzta , csirkemell, borsó, vacsora gyümi, vagy valami laza.. és nem nassoltam semmit napközben.. este eljárok futni, ha van kedvem.. vettem úszóbérletet, és bico, amikor vagy tehetem.. a gyomrom összébb szűkült, ezáltal kevesebb ételt is kívánok, a sport meg nagyon is kell. remélem hasznodra van a válaszom.. (: Pá.
2010. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, ne reménykedj.
2010. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De most komolyan, valaki vette a fáradságot, hogy elolvassa, mit kérdeztem?

Kiegészítésül elmondanám, hogy 23 kg-ot fogytam koplalás nélkül, rákaptam a túrázásra, alkalmanként 100 km-t bringázok egy nap, meg egyébként is, próbálok a lehető legtöbbet sportolni.

Ettől még érdekelhet, hogy mások, akik másként csinálták, mit értek el vele, nem?

2010. jún. 26. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! én is inkább az ésszerű (pontosabban megengedőbb) diétánál maradok. ráadásul nekem nincsen pénzem mindig a kúrához való pl spenótot meg marhahsút venni.. ami van itthon azt eszem, csak mértékkel (husi, alap zöldségek (paradicsom, uborka stb) néha tészta, stb..) és még mozogni se mozgok túl sokat, mégis beválik (úgy hogy nem vetek meg néha 1-2 csokit/sütit sem)
2010. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 90 naposat tolok bő egy éve mozgással. Nagyon megszerettem, mert addig mindenbe belefulladtam. -22 kg.
2010. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!