Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok valamelyik házhozs...

Próbáltátok valamelyik házhozszállítós diétás kaját? Alexandra, Norbi, meg nem tudom mik vannak még. Ehetőek ezek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gastroyalt ettem, teljesen jók. Monjuk nem csináltam végig semmilyen kúrát, csak amikor éppen eszembe jutott h most ilyet kéne rendelnem akkor olyat ettem.
2011. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáltad már elképzelni, hogy a "diétás menü" és változatai csak marketing trükkök? tehát egy adaggal és a benne lévő energiával valaki ugyan úgy tud hízni, mint én valljuk be.. biztos hogy tömeget vesztenék velük.


ízre a kiszállítós ételek jók szoktak lenni.

2011. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőven elég a tízórait, az uzsonnát, a vizemet, az edzőcuccomat, meg a kutyámat cipelni a munkahelyemre, ebédet már nem akarok. Viszont a közeli kajálós helyen az egyetlen ehető dolog az a natúr pulykamell párolt zöldséggel, de elég volt belőle három nap, hogy megunjam :) Azért gondoltam a rendelésre, mert végülis ahogy néztem lényegében az is annyi, hogy sok fehérje, sok zöldség, kevés szénhidrát. Tehát ha aránylag finom, akkor az lehet, hogy jó választás lenne.
2011. szept. 15. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

választásnak aránylag tényleg jó lehet, az meg, hogy egy étkezésre kb. mennyit szeretnél enni, leginkább Te tudd :)

de max. ha sok energiát tartalmaz, akkor szétszeded 2 étkezésre. ha keveset, akkor viszel hozzá pufirizst.. nincsenek megoldhatatlan problémák :)

2011. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!