Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás öntet palacsintára?

Diétás öntet palacsintára?

Figyelt kérdés

Valamilyen, cukormentes szirup vagy öntet receptet keresek palacsintához, de egyszerűen sehol sem találok. :(

Ti esetleg tudnátok segíteni? :)


2018. dec. 3. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Túró.
2018. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azt nem, szeretem. :c

Kifejezetten szirup vagy öntet érdekelne! :D

2018. dec. 3. 15:27
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
A Moninnak van egy csomó cukormentes szirupja, de elég drága, kb. 1400 egy üveggel. De szétnézhetsz bioboltokban, herbáriákban is, ott is biztos van valami steviás cucc. Ha végképp nem találsz semmit, akkor megoldás lehet még, hogy sima cukros öntetből nem egy bödönnel öntesz rá, hanem csak 1-2 kanállal.
2018. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Natur joghurt édesítőszerrel/mézzel?

Mondjuk mézzel messze több kcal.

2018. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Bármelyik puding hígabban és cukormentesen elkészítve.
2018. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
Zúzapörkölt
2018. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
A H2O öntetet ajánlom, mindenhez megy és kalóriaszegény.
2018. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
#5 a puding színtiszta keményítő, hadd ne mondjam mennyi kalóriát tartalmaz.
2018. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Dia-Wellnessnek vannak cukormentes öntetei, csoki és különböző gyümölcsös ízekben, nagyon finomak is.
2018. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

#8: Régen csináltam klasszikus pudingot, de nem színtiszta keményítő. Tojás, tej és egy kis keményítő, íz és édesítés. Na ezt hígabbra, az még kevesebb keményítő. A tojás is sűrít.


De ha már puding... Konjacliszt, édesítő, folyadék. Szinte nullkalóriás, mondjuk öntetnek elég lightos (én pudingnak szoktam enni, meglepően kellemes s még laktató is ahhoz képest, hogy kvázi valamelyest szilárdított ízesített vizet eszem), de akkor adjunk hozzá 1-2 kocka csokit. Vagy a folyadék legyen meggylé. Nem próbáltam, én brutálisan zsíros öntettel enném a palacsintát (az tenné diétássá számomra), de jónak gondolom.

2018. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!