Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt az unokahugom?

Dagadt az unokahugom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy unokahugom,aki 12 éves.kb 148 cm,és 66 kg.nem annyira dagi,de még is látszik rajta.szerintetek ez normális,vagy fogynia kéne?szülei se annyira magasak,és enm is vékonyak.



2018. dec. 5. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Durván túlsúlyos lehet.


Az meg, hogy ne diétázzon gyerekként? De pont olyankor kell, ekkor rögzülnek be a jó szokások. Kövér gyerekből pedig többnyire kövér felnőtt lesz. A diéta pedig nem egyenlő az elmebeteg nőklapjás hülyeségekkel.

Táplálóan, változatosan lehet étkezni elég kicsit odafigyelni a dolgokra. Pár vackot kiiktatsz, csökkented a nasit, növeled a zöldség-gyümölcsöt, ha ezt megtoldod egy kis mozgással máris rengeteg tettél.

A lányra is lehet hatni, de egy ilyen korúnál még a szülők sokat nyomnak a latba. Ha anyuka és apuka is duci valószínűleg pártolják, hogy a gyerek "jóhúsban" van.

2018. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a magasságához ez nagyon sok. viszont szerintem ezt ő is ėrzi es valoszinű nem is ėrzi magát jol a bőrėben.

nekem volna egy kėrdėsem a hizásával kapcs. - ban:

mindig ilyen alkat volt vagy csak pàr ėve?

Az én kislányom 5 ėvesen 10 kilot hizott 1ėv alatt, pedig nem evett annyit ami ezt indokolná. el is vittem vėrvėtelre es kiderült hogy pajzsmirigyalulműködese van.


de ha tegyük fel nála tėnyleg a sok evės az oka, akkor először a szülőkkel is beszėlni kėne. mert amig ők nem tesznek semmit addig nem lesz javulás.

2018. dec. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Két fejjel magasabb huszonéves fiúknak van ez a súlya.
2018. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Rendes tőled, hogy aggódsz az egészsége miatt. Nagyon nagy felelőtlenség a szülei részéről, hogy nem tanitották meg normálisan táplálkozni. Sajnos attól többet nem tudsz tenni, hogy beszélsz a szüleivel, hogy esetleg változtassanak a gyerek kedvéért. De lehet, hogy ugyanúgy sz--rnak majd bele. Szóval ez van. Én 12 évesen olyan 165 cm körül voltam és nem voltam több soha 60 kg-nál.
2018. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mi közöd hozzá? Örülj hogy te tökéletes vagy!
2018. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Es nem azt mondom hogy ne fogyjon... de amilyen stilusban egyesek itt megitelnek egy vadidegent, es meg hogy gyerekes szulok is csak ugy ledagadtozzak...

Attol fugg mennyit eszik, beszelj a szuleivel, ha kiderul h nem sokat vigyek el orvoshoz.

2018. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!