Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiasok! Hogy tudtok úgy...

Bulimiasok! Hogy tudtok úgy hányni, hogy annak nincs hangja? Az okelendezesnek sem? Nem nagyon kellemetlen mikor hanytok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rossz érzed hányni, ti hogy tudjátok minden nap megtenni ezt?
2018. dec. 7. 22:11
 1/6 anonim válasza:
25%

Hányni?


Az tönkre vágja a fogaid!


FOSS!!!

2018. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
78%
#1 az meg a segglukad vágja tönkre
2018. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Aki bulimias inkabb orvoshoz menjen es ne hanyni! Ne tedd ezt magaddal.
2018. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Szépen lassan tönkremegy majd a nyelocsoved és elrohadnak szó szerint a fogaid majd a sok gyomorsav miatt.

MENJ EL EGY DOKIHOZ !

2018. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%
Biztos súlyos problémák értek már az életben, én megértem, miért akarod szétsavazni magad belülről, a szépség fontos, pláne a rothadó fogsor meg a savanyú gyomorszag...az aztááán....na attól leszel csak kapós. Meg persze ha zörögnek a csontjaid és görnyedve járkálsz, az is szép látvány. Csak így tovább!
2018. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem mostani kérdés. De gyakorlással, kezdetben senkinek se megy jól, nem tud minent kihanyni, hangos, fáj, lassú stb. Aztan tökejre fejleszti a hanyás tudományát és akkor már bárhol megy 2 perc alatt. És azért hanynak mert bűntudatuk van. A legtöbb nem szeret hanyni, csak ebni előtte, meg utana "üresnek" lenni, a hanyás csak muszáj, hogy ne hízzon a kajától, es inkább megteszi.
2020. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!