Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igazából, érekel a véleményete...

Igazából, érekel a véleményetek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kérlek ne oltsatok le,csak kérdezem.

láttam a tvben 1 csajt aki úgy fogyott h egyik nap mindet evett a másik nap csak 500kalóriát...kikéne próbálnom,mert érdekes és bízom benne h jó

Járnék én edző terembe is de sajna a kőrnyékemen nincs :(.mit tegyek??

Aki tud segítsen :(


2018. dec. 10. 06:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"ezt a videot már pár honapja en is lattam. kiváncsiságbol vėgighallgattam. abbol kiderűlt hogy lassan ėrt csak el vele eredmėnyt."

Ha tartósan akar valaki fogyni, és nem akar megereszkedett bőrt, edz is hozzá (ami a videós sajnos nem tett meg, és lóg is a karján a bőr) de lassan kell fogyni.

"aztán kėsőbb meg az evős napon se nagyon evett.. lėnyegėben koplalt."

Ilyet nem mondott. Gőzöm nincs mekkora súllyal indult, de sokat evett. Mivel minden másnap tartotta a kevesebb adagot, így a gyomra fokozatosan összébb szűkült, és beállt a normális étkezésre. Szó nem volt arról, hogy ő koplalt volna.

2018. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
nem mondta ki hogy: "koplalt" de volt olyan rėsz ahol ezzel a diėtaval kapcsolatban tettek fel kėrdėseket amire ő válaszolt. es amikor arra adott vâlaszt hogy:valoban evett e mindent/bármit az evős napokon akkor azt a választ adta hogy tulajdonkėppen azokon a napokon sem vitt be (kėsőbb) sok kaloriat, -mert elvileg nem birt enni. azaz volt a nem evős nap, ami napi 500-600 kaloriat jelentett, aztân mâsnap meg kicsit többet.. de ez számomra koplalas. de ez az ėn vėlemėnyem..
2018. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja es nyilván lassan jo fogyni.., csak azert irtam hogy lassan fogyott vele az elejėn.. (mert ő maga mondta hogy ha jol emlėkszem hetekik nem fogyott!) hogy a kėrdező ne higyje hogy ezzel pikk pakk lefogyna.
2018. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

tudom hogy elcsėpelt de:fejben dől el minden..

Határozd el magad es tarts ki mellette..

2018. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


Számoltasd ki ezzel,hogy mennyi kalóriára van szükséges egy nap és probálj meg olyan étrendet összerakni,hogy min.1,5g fehérjét vigyél be kilógrammonként ez azért szükséges,hogy ne az izmaidból fogyj,mert ha koplalással akarsz fogyni akkor csak lényegében azt éred el,hogy lefogyod az izmaidat...

Keress neten egész testes torna gyakorlatokat/kardió és minimum 1-1,5orát csináld naponta.

A legfontosabb,hogy a kiszámolt kalória igény és a bevitt kalória mennyiség között ne legyen nagyobb a különbség 1000-el.

Lassabb,(nagyjából 1-1,5kg/hét) fogyás lesz,de így megtartod+ növeled az izmaidat és a max.2kg/hét fogyás az ami még egészséges.

Emellett kerüld a gyorskajákat és igyál naponta min.2,5liter vizet

2018. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

96 kilósan csak ne akarj az 1600kcalod alá menni. Mióta csinálod? Gondolom, nem régen, mivel ezzel prímán kell fogynod (ha nem így lenne, mozogj többet).

Heti 1 kilónál nagyobb fogyást eleve ne akarj.


A tévés csaj módszere kicsit új, én olyat ismerek, hogy 5:2 (heti 2 4-500 kcalos nap, a többi normál), ez valamiért népszerű s van olyan, hogy valaki 2 naponta eszik (ez nem népszerű, de azért van saját elnevezése és redditje is).

Nyilván sokan eljutnak az ilyenekig, mivel vonzó számukra, hogy bármit ehetnek, amit akarnak - egyes napokon. Már én is gondoltam rá, hogy minden 2. napom szigorúbb lesz, bár én alapvetően az egyforma napokat kedvelem. De néha nem akarsz szigorú lenni magadhoz mindennap s ez jó ötletnek tűnik. De ha olyan vagy, mint én, akkor képtelen vagy 500 kcalt enni, mert éhezel. Az ilyeneknek ez eleve betarthatatlan. De zavarna is, hogy nem adom meg a szervezetemnek a szükséges tápanyagokat aznap. Jó, kúraszerűen nem halnék bele, de jobb, ha rendesen eszünk.

Úgyhogy nekem az szimpatikusabb, hogy szigorúbb diétás nap - lazább diétás nap. 1300 kcal alá nem mennék, max. ha nagyritkán böjtnapot van kedvem tartani. Ez biztonságos és tartható. A rendszeres kemény koplalásnapok kevésbé.

2018. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem adom fel ;)
2018. dec. 11. 08:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!