Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni! Mit javasoltok?

Szeretnék fogyni! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Olyan módszer kéne ami tartós eredményt ad anélkül H szinte mindenről lemondanék.
2018. dec. 14. 22:18
 1/7 anonim válasza:
20%
90 napos diéta?vagy leírnád kicsit mi az amiről abszolút nem szeretnél lemondani?:)
2018. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igazabol a sport es a kaloriaszegeny, egeszseges, tudatos etrend es eletmod segit a legjobban, de szerintem ezt te is tudod, hisz ma mar ez nagyon aktualis temava valt vilagszerte. A fogyas modja persze attol is fugg, hogy mennyi felesleg van rajtad. Fokozatosan kell haladni nem szabad drasztikus eheztetesekbe csapni. Rengetegnyi dieta modszer van fent az interneten kedvedre valogathatsz. Fontos hogy elalvas elott par oraval mar ne egyel, a feherlisztet en teljesen elhagyom ( egeszseg es fogyas eredmenyessege is). De ha nem szeretnel nagy aldozatokat hozni valoszinuleg nehezebben es lasabban de ugy is le tudsz fogyni egy bizonyos pontig. Igazbol en mar annyit olvastam utana es annyi mindent kiprobaltam, de valljuk be a kulcsa hogy nem kell sokat es hizlalo dolgokat enni, sokat kell sportolni, mozogni
2018. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 90 napos diétát már próbáltam. Szépen le is fogytam de aztán visszahiztam. Hát a fehér lisztről le tudok mondani. Inkább a cukorral van baj mert nem bírom az édesítőszerek ízét. Persze mozogni is akarok. Most akarok beruházni egy biciklire. Vagy görkorcsolyára csak azt ugye nem lehet mindig használni.
2018. dec. 14. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha a 90 napos borzalmat bírod,akkor szinte bármiről le tudsz mondani, de persze erre nincs szükség.

Mindössze kalóriadeficitben kell enned a fogyáshoz, nem kell hozzá tiltólista... Már akinek, mert én bizonyos ételek jelenlétében képtelen lennék fogyni, mivel éhes lennék és ennék. Ki kéne tapasztalni, neked hogyan könnyebb.


Sokféle édesítőszer van, bizonyára van, aminek bírod az ízlét. Én a bolti édesítőszeres cuccokat nagy ívben kerülöm, de a cukoralkoholokkal nincs bajom. Csak azok drágábbak és nem azt használják a termékekben általában... De édességet szűk értelemben vett cukor és édesítő nélkül is lehet készíteni, természetesen édesítve, pl. gyümölcs, illetve nem tudom, neked mi az édesség, én nem is várom el tőlük, hogy kifejezetten édesek legyenek. De ha igen, akkor (mivel nekem nem opció a cukros gyümölccsel édesítés) kis mennyiségű eritritet vagy xilitet használok. Nem kerül sokba, ha nem használod kilószámra...


Sokféle étrend van. Keress vagy fejlessz ki egy hozzád passzolót. Találd meg, mi az, ami elég élvezetet ad (ha olyan típus vagy) s jóllakat, miközben tápanyagdús is. S mozogj. Van, akinek ez utóbbi is elég, mivel semmiképp nem eszi túl magát rendes aktivitás mellett...

2018. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tartós eredményhez az kell, hogy utána ne ess vissza a régi hibáidba. Ezért jó az életmódváltás, mert azt nem hagyod abba.
2018. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp az volt a baj a 90 napossal H alatta inkább nem ettem/ittam édes dolgokat utána pedig (mivel amúgy elég édesszájú vagyok) visszatértem a cukros dolgokhoz. Csökkenteni tudom teljesen elhagyni sajnos nem. Tudom tudom akaraterő meg ilyenek de egyszerűen nem bírom. A cigit könnyebben letettem.
2018. dec. 14. 23:43
 7/7 anonim ***** válasza:

A túlsúlynak alapvetően mindig lelki okai vannak. Sajnos ezek megszüntetése nélkül kb annyira eredményes a fogyókúra, mint hóesésben havat lapátolni.


A biologika-újmedicina ezt jól leírja, nem is akarok nagyon copy-paste-zni, inkább nézz utána magad.


DE!

Amivel azért tudunk magunkon kínzás nélkül segíteni, az az, ha egy kicsit a paleolit táplálkozás és a lowcarb, azaz szénhidrátszegény táplálkozás alapelvei szerint étkezünk legalább 80%-ban. Azaz nem éhezni kell csak kevesebbet enni és olyan ételtársításokat alkalmazni, amik elősegítik a sejtszintű anyagcsere felgyorsítását.

Ezen felül táplálékkiegészítőnek érdemes a zöldtea, ginseng vagy akár a DR CHEN PATIKA-SZŰZTEA FORTE kapszulát szedni.

Illetve sima vízet vagy eritrites teát/limánéd igyál, ne cukros italokat.


A fentiek mind mind a saját tapasztalataim alapján íródtak, melyek visszaigazolhatók, kiszínezés és ferdítés nélkül velem zajlottak le.


Volt rajtam egy bő 15kg, BMI felső határ fölött is 7. Volt egy rossz kapcsolatom. Nem éreztem jól magamat benne, de mégis ragaszkodtam. Féltem az egyedülléttől.

A súlyom miatt kapszuláztam és paleóztam már egy ideje, majd a párom elhagyott. Ekkortájt már 3-4kg-val kevesebb volt, majd mivel magamra maradtam, a kajálást is én oldom meg immáron 5 éve, így elkezdtem paleoközeli, lowcarb étrendet folytatni, elhagytam az édességet, de nem éheztem és csoki, cukor minden van, csak jóval kevesebb. Végülis a 170cm-hez 85-ről lementem 70-71 környékére. És amíg nem kuurvultam el újra a zabálással, egész sokáig tartottam is, gond nélkül.


Ffi vagyok, a történet valós és hiteles.

2018. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!