Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden étkezésnél jóllakási...

Ha minden étkezésnél jóllakásig eszem akkor is fogok fogyni?

Figyelt kérdés
(lisztes, cukros dolgokat kivéve)akár húst, zöldséget vagy gyümölcsöt, mellette pedig rendszeresen tornázom. Mindig azt hallottam, hogy a mennyiséggel kell vigyázni. Így viszont gyakran éhes vagyok. Mit csinálok rosszul?
2010. jún. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Zöldséget ehetsz szabadon. Gyümölcsöt nem ajánlom, mivel cukrot tartalmaz (fruktózt) így az se túl jó. Húst ehetsz sokat (sovány húsokat csak pl. csirke), de azért nem korlátlan mennyiségben.
2010. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi az a torna és mennyi a felesleg és eddig mit ettél/tornáztál e vagy csak most kezdtél neki.
2010. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 clint ***** válasza:

konkrétan a gyümölccsel is cukros dolgot viszel be...

Ha jóllakásig eszed magad zöldséggel vagy zsirszegény hússal, akkor nem hizol, ugyhogy nyugodtan...

2010. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 hónapja csinálom ezt az étrendet és minden nap tornázom dvd-re. Eddig 4 kiló ment le (a tervezett 20-ból) csak sokszor érzem éhesnek magam.
2010. jún. 28. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Na komolyan mondom bírom az ide járó és kommentáló emberkéket! Fél éve még az volt a divat, h tömd magad tele gyümölcsel, mert az jót tesz! Most meg már mindenki azt írja áááá abban is cukor van ne egyed vigyázz vele mondjuk vacsira én se enném meg, de azért gondolkodjunk már el, h vajon melyik a jobb? Ha valaki eszik egy csokit vagy egy almát v egy banánt? Igen mindkettőben van cukor de még se egy kaptafa akkor ne ajánlgassuk már azt is, h még gyümölcsöt se lehet enni! Lassan eljutunk oda, h a zöldségek is hizlalnak!
2010. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
51%

kedves elöttemszoló:

ha megeszel egy csokit és elmész futni 30 perc múlva, simán ledolgozod...

Ha megeszel egy banánt és elmész futni harminc perc mulva, már késő, a szervezet szépen elraktározta a zsirba...

A fruktóz az egyetlen dolog amit az izomzat nem képes hasznositani.

nem nem gáz ha megeszel egy almát, mert egy almában kevés a cukor, főleg a zöldbe, de nem mindegy, hogy teleeszed e magad vele... ha veszel egy embert aki nem eszik gyümölcsöt és diétázik, és egy olyan embert aki eszik és diétázik, meglátod a különbséget...

Szted a testépitők, fittness versenyzőknek miért tilos a gyümölcs diétakor szálkásitáskor??? Szted ők tudják rosszul, te meg jól????

2010. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 4 kiló az nagyon jó csak így tovább. Iszol is sokat? attól is lehetsz éhes, hogy nem, de csak simán attól is, hogy jóval kevesebbet eszel mint korábban.
2010. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ivással sajnos vannak gondjaim. Nehezem tudom meginni a min. 2 litert. Ez is lehet az oka annak, hogy stagnál a súlyom? El vagyok keseredve. Minden nap tornázom :((
2010. jún. 29. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!