Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki nem jar naponta...

Van olyan aki nem jar naponta nagy wcre megis vekony testalkatu? Es van olyan aki mindennap jar megis duci? Segitenetek? Nem ertem

Figyelt kérdés

Nagyon butan fogom feltenni a kerdest de tenyleg nem ertem ezt kerlek ne szoljatok le , megakarom erteni.

Szoval van pl apukam aki mindennap jar wcre megse vekony testalkatu egyaltan.

Most akkor az,hogy milyen gyors az anyagcserenk nem fugg ossze azzal hogy milyen gyakran jarunk wcre? Vagy attol meg lehet gyors az anyagcsereje hogy “husosabb”?

En eddig azthittem,hogy aki mindennap jar wcre az mindig egy vekony kinezetu ember merthat ez azt igazolja hogy gyorsan emeszt, de pl egyik legjobb baratnom is vekony testalkatu es megis van hogy egyhetig nemtud elmenni wcre .... csak megse ertem🤷🏼‍♀️ de vegulis akkor szerintem - ahogy most latom a helyzetet - itt minden a testmozgason es az egeszseges taplalkozason mulik, tehat akkor fog az ember fogyni ha mozog es egeszsegesen taplalkozik nem attol,hogy napi 1-2x mindennap eltud menni wcre... ez igaz?

segitsetek megerteni



2018. dec. 21. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen anyagcsere szamit.
2018. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Ahoz hogy valaki mennyire hízik, vagy nem hízik, szerintem nem sok köze van hogy milyen időnként megy wc-re!

Genetika, hormonok! Különböző adottságuak vagyunk!

2018. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt hiszed ha valaki sokat termel a wc-n akkor az sovány.

Ez marhaság .

2018. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hat igazabol igen is meg nem is... zavaros . ezert kerdeztem,hogy megertsem.
2018. dec. 21. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi több nagywc, egész életemben túlsúlyos voltam. Miért lenne összefüggés? A másik irányban logikusabb lenne, hiszen többek között azért van napi több, mert sokat eszem...


A wc-zés és az anyagcsere nem ugyanazt jelenti.


Az emésztésnek megvan a maga sebessége, nem hiszem, hogy van olyan, hogy gyorsan emészt, de ha lenne, az is mit számítana? Akkor gyorsan lesz energia az ételből, de többletben ugyanúgy eltárolódik...


Az ember akkor fogy, ha kalóriadeficitben eszik. Nem számít, hogy egészségesen-e vagy mozog-e. A haláltáborokban is lefogytak, még azokban is, ahol nem volt mozgás (mert kísérleti extrém koplalós haláltábor volt, ahol irreális lett volna a munka)... Nyilvánvalóan, hisz nem tudunk fényből élni.

2018. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a gyors anyagcsere sem jelenti azt, hogy fogysz. Nekem az átlagosnál kicsit gyorsabb, de JÓVAL többet tudok enni a szükségletemnél... Annyit segít, hogy többet ehetek, mint egy lassabb anyagcseréjű, de ha nehezen lakom jól és rengeteg étel kell a jóllakáshoz, akkor sokat érek vele...
2018. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hm koszonom szepen hogy leirtad! ment a zold kez!:)
2018. dec. 21. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit kevered az anyagcsere és az emésztés fogalmakat. Attól, hogy valakinek gyors az emésztése nem lesz gyors az anyagcseréje és fordítva, de természetesn előfordul ez a párosítás is. Az anyagcsere sebességéről egy vérvizsgálat adhat választ (T3-T4 szintek), nem az hogy ki hogy megy a wc-re.
2018. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az emésztési sebesség még mindig nem egyenlő az anyagcsere gyorsaságàval... Aki sokat eszik többet sz*rik, nincs ebben semmi rendkívüli. Az anyagcsere még mindig sejtszintű folyamat.
2018. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Az az egészséges, ha valakinek minden nap van széklete (nyilván, egyszer-egyszer kimaradhat). Nem nagyon szoktam beteg lenni, de a háziorvos meg szokta kérdezni, hogy rendben van e. Akár lakótárs, akár párkapcsolat, akivel eddig együtt laktam, mindenki naponta járt. Ha a barátnőd egy hétig nem tud, akkor nála valami baj lehet, az nem normális.
2018. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!