Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok a Norbi Duci tréning...

Fogytatok a Norbi Duci tréninggel? Hányszor csináltátok végig hetente vagy naponta? Mit ettetek? Az Update 1 puding lehet egy kis "jutalom"?

Figyelt kérdés
Köszi!
2009. okt. 25. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, Én ezzel fogytam majdnem 30kg-ot. A Laci bácsissal. Nekem bejött és nagyon élvezem. Persze diétázom is.

Én fokozatosan változtattam az evési szokásaimon és a mozgásomon is.

Eleinte 2-3 alkalommal csináltam egy héten. Ez fél óra. Majd amikor már ugy éreztem kevés, szeretném még csinálni, egymás után csináltam, igy ez már 1 óra. És izzadok rendesen. És van, hogy napi 2X1 órát illetve 3X1 órát tornázok, ha itthon vagyok. Nem kényszerből, hanem élvezem és hiányzik a mozgás. Emellett sokat sétálok, gyalog megyek mindig, mindenhova, ha van erre időm.

Én életmódot váltottam, mert elég sok súlyfeleslegem volt. És ezt nem lehet 2 hét aladt leadni. És ezért nem is vonom meg az édességet sem magamtól. Persze light-osabb formában eszem.

Fehér lisztes dolgokat, cukros és zsíros ételeket nem eszek. Teljes kiörlésű kenyeret (reggel), sovány húsokat és tejtermékeket, sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok. És mindig van valamilyen könnyű, light-os leves itthon. Naponta 5-ször/6-szor eszek. Emellett ásványvízet és zöldteát iszok, minél többet.

És szerintem az Update puding lehet "jutalom". És amugy is update 1-es.

Bocsi, a hosszadalmas kifejtésért! :)

Sok sikert!

2009. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ és gratulálok!

Szeretek ilyen sikertörténeteket olvasni!

Mennyi idő alatt fogytál és mennyit ettél?

2009. okt. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!