Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány, formás, karakteres...

Sovány, formás, karakteres arcot szeretnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves fiú vagyok kb 20%-os testzsírral vagy egy kicsivel több, ahhoz hogy a testzsírom lemenjen 10% alá és az arcom is meg az állam is csontos legyen meg az ádámcsutkám is jól látszódjon, milyen étrendet kell követnem és milyen mozgásformákat kell a napomba iktatnom?

2018. dec. 25. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az arc genetika kérdése, van akinek jelentős fogyás után sem változik, vagy csak minimálisan. Bármilyen diétával amivel egészségesen fogysz, fogyHATSZ arcról is akár, de mint írtam genetika kérdése.
2018. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
zabálj kevesebbet, mozogj többet! ez a fogyás titka!
2018. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó elég nyersen fogalmaztál, nem az a lényeg hogy mennyit hanem az hogy mit eszik az ember. A másik meg az hogy ez a genetika hülyeség mert vannak golyófejű ismerőseim akik olyan vékonyak hogy már az álluk is csontszerűnek néz ki, szóval nem kimondottan az arc formája kell nekem hogy szikár csontos alakja legyen, szimplán arcból is fogyni szeretnék
2018. dec. 26. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:

A golyófejű ismerőseid, akiknek csontszerű lett az álluk a fogyással, pont hogy a genetikát igazolják. Nekik olyan a genetikájuk, neked meg nem. Esetleg tőlük megkérdezhetnéd, milyen gyakorlatot csináltak fejre. Biztos azt fogják mondani, hogy semmilyet.

Ha nagyon zavar a fejed, akkor plasztikai sebész tud segíteni.

2018. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is olyan fejem lenne mert 14 évesen még olyan csontos volg az állam meg vékony az arcom mint alain delonnak fiatal korában, mivel kék szemem van még hasoblítottam is rá "kisgyerek" koromban, csak azóta híztam arcra. azért raktam a kisgyereket idézőjelbe mert most is az vagyok még jellemileg, de a lényeg az hogy milyen gyakorlatokat csináljak a szálkásodáshoz és hogy étkezzek?
2018. dec. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!