Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet enni virslit...

Tényleg nem lehet enni virslit és párizsit diéta alatt? Akkor mit reggelizzek, és vacsizzak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nincs olyan, hogy valamit nem lehet enni. Inkabb csak nem eri meg.

Altalaban a virslivel, parizsivel nem az a baj, hogy sok a kaloria(ugye ez relativ, de mondjuk nem is tul keves), hanem, hogy eleg sok adalekanyag van benne, nem egeszseges. Persze vannak kivetelek is. Szoval ha talalsz valami jot, ami 90%-os hustartalmu mondjuk, akkor szerintem eheted, ha a kaloriakeretedbe belefer.

De majd a nalam okosabbak megmondjak.:D

2019. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtál :)
2019. jan. 1. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Vízzel készült fahéjas zabkását, tükörtojást, sajtkrémes korpás zsemlét, zablisztből készült amerikai palacsintát, sült paprikakrémet, padlizsánkrémet, tojáskrémet, csirkehúskrémet kenyérre kenve, zöldségekkel. Kicsit melós, de megéri.
2019. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Az attól függ, hogy milyen diéta. CH-mentes, zsíralapú diétát tartók pl. rengeteg virslit, kolbászt, szalonnát esznek.

Párizsit én mondjuk alapból csak a kutyáimnak meg a cicáimnak adok.

2019. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen lehet, de nem ennék, mert hulladék étel mindkettő.
2019. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan vicc ez az oldal. Azt pontozzák le, aki válaszol a kérdésre.
2019. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én elvből nem eszem ilyeneket. Undorító, márkás is, annyi sz.r van bennük. Én emiatt nem enném, de ha van gusztusod hozzá, akkor egyed. Nézd meg a cukortartalmukat. Nemelyikben elég sok van.


Amúgy én tojást és zabpelyhet szoktam reggelizni.

2019. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia:)

Szerintem ha rendszeresen mozgol akkor semmi gond nem lesz belőle, nem kell róla le mondanod teljesen, inkább nézd meg mindig a termékek összetevőit-(akár kalóriamennyiségeket)-vagy, hogy milyen húsból vannak (pulyka és csirke a legjobb) és aszerint vedd meg őket. Ne mindennap egyél ilyeneket, hanem pl.: heti kétszer, és délelőtt, mert akkor még simán ledolgozod. Vacsira szerintem ne egyél húst :) Helyettesítsd zöldségekkel, tojással, salátával, párolt zöldségek stb.

2019. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2019. ápr. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!