Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyfeleslegből (92kg)...

Nagy súlyfeleslegből (92kg) 12 gét alatt teljes életmódváltással mennyit lehet maximum fogyni?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 12 hétig szeretnék csak életmódot váltani, de akkor lesz egy esemény és szeretném kihozni magamból a maximumot. Arra gondoltam, hogy a cukrot elhagyom (ha nagyon szükséges lecserélem eritritre), a fehér lisztet is. Sok zöldséget eszek hússal, naponta megiszom 3 L vizet, és heti 4X tornázok itthon.
2019. jan. 4. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan nézve max 10-12 kilót.
2019. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 10 kiló.

Nem kell elhagyni a cukrot és lecserélni valami másra, hanem észszerűen kell korlátozni a cukros élelmiszereket. Pl. semmi bajod nem lesz, ha a napi kávédat cukorral iszod, de víz helyett ne cukros italokat igyál.

És nemcsak az a számít, hogy mit eszel, a legfontosabb, hogy mennyit. Zöldségből és húsból is lehet sokat enni.

Nem kell napi 3 liter víz, 2-2,5 fél liter bőven elég, főleg így télen.

2019. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor én indultam 105 kilóról 170 centisen, akkor az első 3 hónapban lement kb 20 kg, de az elején könnyebben megy le, és ebből a 20ból kb 5 víz volt. Utána már beállt és a további hónapokban 3 és 5 kg között ment le.
2019. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

92 kg vagy, vagy annyi a súlyfelesleged?

90-100 kg súlyfeleslegből simán lemehet akár 15-20 kg is 3 hónap alatt.

Én 130 kg-ról kezdtem, első hónapban 8 kg lement... A második 2 hónapban 4-4.

Utána nyilván beállt egy normális szintre, egy év alatt 30, 2 év alatt összesen 50 kg. Szerintem ez így reális, és tartható is.

2019. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár huszat is, de az már kemény s nem akárkinek megy. Ez már akkor felesleg, hogy egész egészséges és egy ideig tartható ez a szint.

Amit írsz, az mind jó, persze nem ehetsz túl sokat így sem, de a zöldség hússal stílusban nehezebb a túlevés.

Sok sikert!

2019. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!