Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-12 nap alatt mennyit...

10-12 nap alatt mennyit tudnák fogyni maximum?

Figyelt kérdés
Lenne még 10-12 nap hátra és utána megyek a szüleimmel a tengerre. Egy hete már eldöntöttem,hogy szeretnék pár kilót leadni,és eddig 2 kilót sikerült leadnom.Majdnem minden este futottam 3-4km-t és nem is igazán ettem.Hogyan gyorsíthatom fel ezt a folyamatot? 19F/68kg vagyok,164cm. Milyen módszerrel tudnák a legtöbb súlyfeleslegtől megszabadulni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2018. júl. 29. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti 0.5-1 kg a max.

kb. 1- 1.5 kg-t tudsz fogyni.

Ha gyorsan fogsz, úgy hogy nem eszel akkor a dupláját fogod visszahízni . Ne az utolsó pillanatba jusson eszedbe,hogy egy nyaralásra jól nézz ki.

Inkább lassabban de biztosan . Egyél sok zöldséget , gyümölcsöt, fehér húst. Sima vizet igyál amibe teszel citromot és gyömbért , ez is sokat segít az anyagcserébe.

Sok szerencsét!

2018. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Azzal a modszerrel, hogy tudNÉK!!!!!!!!
2018. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez a hajó már elment haver. Majd jövőre. Addig is ajánlom figyelmedbe az un. Google használatát.
2018. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
6%
Ez mindenkinél más, én 15 kilót fogytam 2 és fél hónap alatt, ami nálam 10 nap kb -2kg lehetett.A legkönnyebben szerintem úgy fogyhatsz ha mondjuk kevesebb kalóriát viszel be pl.:1000kalória/nap ezt úgy hogy sokszor egyél keveset ne egyszerre, és próbálj meg olyat enni amibe nincs szénhidrát(ha beírod a netre egy csomó fogyókúrás étrend van).A futás nagyon jó azt csináld + kardió edzéseket is csinálhatsz.Még mondanám hogy próbáld ki a water dietet(víz diéta)amikor pár napig csak vizet iszol és nem eszel semmit de sok vizet igyál és tényleg csak pár napig maximum 5 nap , én is csináltam de ugye ilyenkor az izomból is vesztesz súlyt én edzettem közben és így segített az izmot fenntartani ,sokak szerint hülyeség de szerintem hatásos,ahogy gondolod. Remélem segítettem.
2018. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocsánat a 4. vagyok az 1.-nek igaza van ha nem eszel és a nyaralás után megint elkezdesz enni akkor nagyon gyorsan vissza is hizod én a water dietet csak a nyaralásig gondoltam.
2018. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
De sok orvos van itt hajjj... Tavaly nyárin 5 napig feküdtem kórházban, diéta beállítás miatt, hétfőtől péntekig 4,5 kilót adtam le. napi 5 étkezés, a tízórai és uzsonna 1-1 alma plusz 3 szem keksz, sovány hús emédre, rozskenyér sajttal vacsira plusz napi 2x30 perc szobabicikli.
2018. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
6-os en 5napig water dieteztem es semmi bajom nem lett :D
2018. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az alig evés eddig is adott. Nos, 3-4 km helyett 30-40 km futás, az gyorsítja a dolgot. Gondolom, ezt nem bírod (s amúgyis egészségtelen és kimerült zombiként mennél nyaralni, bizonyára sokkal csúnyábban, ha bírnád is), innentől mit vársz? Még kevesebbet nem tudsz enni, semmi evéssel a kevéske futásod is kétes, trükkök pedig nincsenek, a kalóriaegyenleg alapján fogysz.
2018. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max tènyleg 1kg szerintem is
2018. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha evés nélkül tovább futsz, megoldódik a probléma, mert összeesel, kórházba kerülsz, és akkor nem kell menned.
2018. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!