Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 100-200 kalóriát...

Ha napi 100-200 kalóriát viszek be a szervezetembe akkor mennyi idő alatt fogyok le 10 kg-t?

Figyelt kérdés
Régebben (fél éve) már csináltam ezt és bevált. Kérlek kíméljetek meg a "nem tesz jót a szervezetednek" "éhezteted magad" vagy esetleg "pár napon belül összeesel/meg fogsz halni" kommentektől, mert egyrészt tisztában vagyok vele hogy nem a legegészégesebb dolog, viszont nekem csak ez válik be. Hidd el, sokkal nagyobb kínzás számomra ha "keveset eszek", mintha egyáltalán nem ennék semmit, mivel ugyan olyan éhes maradok plusz még bűntudatom is van hogy akkor meg mi a fenéért ettem. Ha annyit eszek hogy utána már ne legyen éhségérzetem, akkor nem fogyok egy dekát se. (nem, akkor se ha egészégesen eszek). Az sem kivitelezhető hogy a kaja helyét vízzel töltöm ki, (vagyis keveset eszek és utána jó sokat iszok, hogy tele legyek) mert rá fél órára ismét korog a gyomrom. Szóval semmiféle diéta, életmódváltoztatás, több sport stb nem működik nálam, csak ez. Nos, miután kiszűrtük azokat a kommentelőket akik hülyének tartanak, a kérdésem az lenne, hogy mennyi időbe telik leadni 10 kg-ot ezzel a módszerrel. (75 kg vagyok, 169 cm, 18 éves lány.)

2019. jan. 6. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nagykn hülye vagy
2019. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevált, akkor most miért írtál ide? LOL XD

Nem tesz jót a szervezetednek. Éhezteted magad. Pár napon belül összeesel, meg fogsz halni.

Nálad is működne a diéta, életmódváltás, több sport, csak lusta dög vagy belekezdeni, ezért inkább kifogásokat keresel, hogy azokra fogd a sikertelenséget. Ha mégis igazat mondasz, akkor keress valami kutatócsoportot, mert orvosi csoda vagy.

Ha kiszűrjük azokat a kommentelőket, akik hülyének tartanak, akkor gyakorlatilag senki nem írt neked, vedd úgy.

2019. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
ennyitől nem feltétlenül fog meghalni, de hogy először az izmot fogja "leadni", az is biztos
2019. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
3het majd utána hízol minimum 20kgt
2019. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

100-200 kalória???

Bazeg, egy pohár tejben van kb. annyi....

Még napi 1000 is nagyon kevés, nem ám 100....

2019. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!