Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok, ha ennyi kiló vagyok?

Sok, ha ennyi kiló vagyok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok és 73 kg

Naponta olyan 20 percet mozgok itthon, alakformáló gyakorlatokat végzek(főleg popsi)

Mennyire sok ez a 73 kg egy 16 éves lánynak?

Mennyi lenne az ideális?


2019. jan. 7. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
BMI adatok alapján 55-57 kiló lenne az optimális súlyod. Szóval kb 15 kilót kellene fogynod. Persze az is számít mekkora a testzsírod. Valószínűleg az is magasabb mint kellene. Ilyenkor fő az étkezésre figyelni. Zárd ki amikor csak tudod a chipset, kekszeket, csokikat, süteményeket(akkor is ha "házi") és édességeket. Ne igyál cukor űdítőket, energiaitalokat. Inkább igyál vizet vagy cukrozatlan teát. Az édesítős italok sem éppen túl egészségesek. Egyél több zöldséget, kevesebb pékterméket és "nasit". Mozogj amikor van rá időd. Ilyenkorban még egyszerűbben megelőzhető a tartós elhízás.
2019. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Ebből 15 kgt?

Azért ne tulozzunk az már messze gebe kategória egy 16èvesnek!

Túlsúlyos alsó részében van a súlyod, 5 kg fogyással szerintem már jó lennél, ha izmos vagy.

Így se lehetsz kövér, de azért kicsit sok ez.

2019. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja mondjuk az igaz, ha olyan a testalkatod lehet ideális az 50 is, de ahhoz már nagyon genetika kell szerintem
2019. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

8-10 kilót fogyhatnál. Ehhez a magassághoz maximum 100 centis csípőbőséggel illene, annyival néznél ki jól, ha 100 alatt lenne, amennyiben fenékre hízó típus vagy, feltételezem igen.

Ha netán hasra hízó vagy, akkor 75-76 centis derékbőség még belefér, de inkább ez alatt legyen.

2019. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max 10 kilót fogadhatnal de csak ésszel!!
2019. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a súlyod sok, hanem a korod kevés. Egy középkorú férfi egy középkorú nő esetében azt mondaná, hogy ez pont ideális. A korodbeli fiúknál viszont 20 kilóval nehezebb vagy, amit nem fogsz tudni kimagyarázni.
2019. jan. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!