Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon a vékony emberek között...

Vajon a vékony emberek között az a több, aki bátran ehet bármit, mert olyan alkat, nem hízékony, vagy az, aki odafigyel az étkezéseire?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szinte biztos vagyok benne, hogy az első. Ráadásul ők azok, akik ledagadtoznak bárkit, akin 2 kg-nál több felesleg van.
2019. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
54%
46 kiló vagyok. Az emberek csak azt hallják, mit ettem reggelire, ebédre pl. De, attól még az én adagom fele akkora, mint túlsúlyos társaimé. Igazából oda se kell figyelnem, mert nincs kitágulva a gyomrom, annyit eszem, amennyi szükséges.
2019. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 10 vékonyból 8 nem figyel oda, sőt, zabagép, csak ilyen az anyagcseréje. Ők nézik le legjobban Akin van 5 kiló plusz.
2019. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Jól mondják előttem, ez így van.

A legjobb normálisnak lenni mert nem csúfol senki sem.

2019. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy lány az osztályunkban, aki 160cm és 45 kiló. Semmit nem sportol, péksütiken él. Én 166cm vagyok, és 57 kg (Szerintem teljesen normális), de volt már, hogy ledagadtozott, pedig én sokkal egészségesebben eszem, és odafigyelek (kb. fél éve elkezdtem fogyózni, 69 kilóról indultam).
2019. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Mivel azt írtad, hogy az osztályodban, ebből ítélve tizenévesek lehettek.

Tehát fiatalok vagytok. Te észbekaptál, odafigyelsz, a tested, szervezeted majd meghálálja. Az övé meg ha nem is hízik el, nem valószínű, hogy túl jó hatással lesz pár év múlva, ha péksütiken él. (Cukorbetegség, IR, belső szervek elzsírosodása... Ehhez nem kell feltétlen kövérnek lenni.)

Ne foglalkozz vele ;)

2019. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, 16 évesek vagyunk. :D

Köszönöm szépen a szép szavakat!

2019. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Emberek! A legtöbb vékony lány nem is szereti a testét mivel rengetegen csúfolják!!! Ha valakit leszólnak a plusz 5kg miatt az irigység! Es igen valóban ehetnek sokat nem híznak meg, mert 1 genetika 2 anyagcsere. De nem nezik le a plusz kilósokat
2019. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!