Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek együtt...

Lenne kedve valakinek együtt fogyni?

Figyelt kérdés

Én 18 éves lány vagyok, és sajnos az évek során iszonyatosan elhíztam, olyannyira, hogy jelenleg sajnos 95 kg vagyok 163 cm mellett, ami minden, csak nem bíztató :( A kérdésem az lenne tehát, hogy van-e itt olyan ember aki szívesen diétázna velem. Ha mást nem is, megbeszélhetnénk egymással a tapasztalatainkat, és motiválhatnánk egymást. Nagyon örülnék neki ha lenne valaki, bármilyen korosztályból :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2019. jan. 18. 18:44
 1/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz! Én néhány napja kezdtem. 19/L
2019. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehetünk egy próbát .44/N
2019. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7-én kezdtem. Ha van kedved, írj :) 30N
2019. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsejétől számolom a kalóriákat, az appot használom, mínusz 3,5 kiló eddig. Tehát abszolút terv szerint haladok, és igazából mindent eszek. Csak cukor helyett édesítővel készítem a sütitek is, meg mindent. Illetve a kenyerem alacsony szénhidráttartalmú.
2019. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia, nekem is írhatsz nyugodtan, amiben tudok segítek.

A diétát ne értsd félre nem olyan nehéz mint amilyennek tűnik, eleinte azzal is fogsz változást elérni ha elhagyod a cukros üditőket, kevesebb zsírt és szénhidrátot viszel be a szervezetedbe, pl egyél sokkal több gyümölcsöt a sertéshúsról térj át csirkére, a cukros üditők helyett ásványvíz, és a saját testsúlyos edzés is rádobna itt se kell egetrengető dolgokra gondolni :) csak magadhoz képest ami még türhető kategóriába tartozik nálad pl eleinte pár perc kocogás, utánna tudod növelni az időt is és az intenzívitást is. Nem utolsó sorban az is jó lenne ha elkezdenéd számolni a kalóriákat is, nem csak a kalória mennyisége de a minősége is számít, lehetőségeidhez mérten próbálj meg minnél kevesebb zsírt és szénhidrátot bevinni. Ha bármilyen kérdésed van írj :) 17/F

2019. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello, nekem is írhatsz.

19 éves vagyok, nem élek magyarországon. 57kg vagyok (155cm) és egy darab szar. De nagyon motiváló tudok lenni ám :D

Instagramon tudjuk tartani a kapcsolatot mert ott kényelmes privátban küldeni képeket kajáról, mérlegről, amiről akarsz. (Ha az nincs marad a face)

2019. jan. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik írtak, nagyon sokan tanácsokat is adtak, ment a zöld kéz ;) Egyébként a 4-es válaszolónak gratulálok az eddig elért eredményeihez! Az utolsónak: a méreteid alapján egyáltalán nem tűnsz kövérnek, úgyhogy lelkiismeret-furdalásom lenne, ha téged fogyókúrára motiválnálak :D De azért ha gondolod beszélgethetünk az egészséges életmódról :)
2019. jan. 19. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!