Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha jövő hétfőn kezdek el...

Ha jövő hétfőn kezdek el diétàzni és tornàzni júniusig lemehet 10 kg?

Figyelt kérdés

Most 160 cm és 85 kg vagyok.Szeretnék nyàrig lefogyni 10 kg-ot.Elkezdtem januàr elején de aztàn pàr napon belül feladtam.Most újra elkezdeném és remélem ki is tudok tartani.Kevesebb édességet ennék és több zöldséget és gyümölcsöt. Sajnos vízből nem bírok csak 1,5 l-ert meginni.Mozgàsnak pedig Norbi duci tréningjére gondoltam még le nem megy pàr kg.


27/N


2019. jan. 18. 21:29
 1/6 anonim válasza:
88%
Ha azt mondod hogy jövő hét hetfőtől akkor biztos nem:)) MOST kell elkezdeni nem jövő héten, ezért nem fogysz le, mert csak tologatod!
2019. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Milyen étrenddel? Konkrétumot írj, látni kéne mennyi fogalmad van a fogyókúrás étrendről.
2019. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Alacsony vagy és kövér. em diéta kell Neked, hanem ÉLETMÓDVÁLTÁS!
2019. jan. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te soha nem fogsz lefogyni. Feladod,aztán majd jövő hétfőn kezded, hogy addig is tudj még többet zabálni. Ahogy írták, neked gyökeres életmódváltás kell, ami nem csak addig tart, míg le nem fogysz. Én kalóriabázisozom január 1. óta, vezetem az étekeket, mozgást az applikációban. A cukrot mellőztem, alacsonyabb kalóriás dolgokat igyekszem venni, de nem vonok meg szinte semmit, hiszen mibden egyes ételt el lehet készíteni egészségesebb verzióban. Plusz napi 20-30 perc mozgás, vagy kétnaponta 40-50. Ilyenkor nyilván többet is lehet enni, ha mozogsz. Nekem már lement 3,5 kiló, szépen a beállított terv szerint. De én hiába motivállak a sikereimmel, ha tenni nem vagy hajlandó. Még ha tizenéves kis kamasz lennél megérteném, de hogy közel a 30-hoz ennyire teszetosza legyél, ez szomorú. 😐
2019. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! 10 kg bőven meglesz júniusig :) én már a második hétnél tartok ebben a programban, hétfőn kezdem a 3. hetet :) https://www.youtube.com/playlist?list=PLXHCSxBsKR5ymDN3SdKOv..

Mellette figyelem a kalóriákat a yazio alkalmazás segítségével. Illetve 5:2 IFezek is, nézz utána. A lényeg hogy a héten 2 nap csak 5-600 kcalt eszel, a többi napon rendesen, amennyit kíván a szervezeted (de nem zabálásra gondolok persze!) . Nekem nagyon bevált, sokkal egyszerűbb két napon kevesebbet enni, mint konstans keveset enni. Bár ez egyénfüggő :) eddig 2 kg ment le, és szurkolok neked is 💓

2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kezded el ma? Én ikreket szültem egy éve. 2018.12.03-án kezdtem a fogyókúrát. Ma mínusz 9,2 kg-ot mutatott a mérleg. Heti 6-7szer edzek. Inkább 7. Az étrendemen is változtattam. HA AKAROD, menni fog.
2019. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!