Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van, hogy sokan kibirjak...

Miert van, hogy sokan kibirjak edesseg es hizlalo kajak nelkul, mig masok kepesek ellenallni?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyat latok, aki sir, h ilyen meg olyan kover, de minden adando alkalommal elcsabul, ha pl. edesseggel kinaljak, stb. Termeszetesen az egeszseges emberekre ertem, nem azokra, akik betegseg miatt hiztak meg.

Amugy en mar - masok szerint- betegesen odafigyelek, csak kivancsi vagyok.


2019. jan. 24. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert a rossz étkezési szokásaik miatt édességfüggőség alakult ki náluk, és túl akaratgyengék hogy leküzdjék, változtassanak a hozzáállásukon.

Én az életmódváltoztatásom óta nem is igazán kívánom a szemét kaját és édességet. A csokit, tortaszeletet méh jóízűen megeszem, de ha nincs nem fog hiányozni. Nem kell odafigyelned ha nem vágysz a szemétre, és megtanulsz jó kaját csinálni egészséges alapanyagokból, nekem például sokkal jobban esik egy teriyakipácos-fokhagymás rántott csirkemell szendvics sok zöldséggel, mint felfújt kenyértésztás pizza vagy bármi cukros édesség.

2019. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hasonlo kovetkeztetesre jutottam en is. Koszonom a valaszod!
2019. jan. 24. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:

"Miert van, hogy sokan kibirjak edesseg es hizlalo kajak nelkul, mig masok kepesek ellenallni?"


Ez a két állítás ugyanazt jelenti.Mit is szeretnél kérdezni pontosan?

2019. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tenyleg 😂

Mi okozza a kulonbseget azok kozt akik kepesek ill. nem kepesek ellenallni a csabitasnak hosszutavon?

2019. jan. 24. 15:25
 5/11 A kérdező kommentje:

Tenyleg 😂

Mi okozza a kulonbseget azok kozt akik kepesek ill. nem kepesek ellenallni a csabitasnak hosszutavon?

Egy nem hianyzik a 2. tagmondatbol.

2019. jan. 24. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen inkább az akarat múlik.

Ha én le akarok fogyni akkor kevesebbet nasizok, így kevesebb kcalt visze be az egészséges dolgokra meg szükségem van szóval ja...

Édesség függősèg az kb 2 hétnyi szenvedés után már csak 1%ban marad meg szerintem.

2019. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Genetika, mindannyian mások vagyunk valamennyire. Én pl. nem szeretem a csokit, amit sokan nem képesek feldolgozni, nem értik, hogyan nem szerethet valaki valami olyasmit, amit ők annyira imádnak.


Vannak aktívabb emberek is, meg lustábbak, meg szőkék és vörösek, stresszevők és stresszkoplalók stb. És igen, vannak olyanok, akik nagyon függni tudnak az édességektől, más meg könnyen lemond róluk.

2019. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebben semmi genetika nincs, mint ahogy az esetek 95%-ában az elhízásban sem. Ahogy ketten is írtuk, hozzáállás az egész. Senki génjeibe sincs belekódolva, hogy kanapén ülve csokit majszoljon, elég viccen lenne.
2019. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül édesség, van aki chipset eszik tonnaszám, az ugyan olyan rossz.

Pl. én édesség függő vagyok, nem tudok róla leszokni, mint ahogy a dohányzásról sem. Valószínűleg akaratgyenge vagyok.

Mások azt mondják nem nem tudok, nem akarok változtatni. Pedig ez nem így van.

2019. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a cigi.

Amúgy ha jól eszek nem kívánok édességet, ez másnál is így lehet.

2019. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!