Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Szeretnék egy kicsit fogyni, de egészségesen. Jó módszereket ajánlanátok?

Zavar a súlyom, 58 kg vagyok és 167cm. Igaz hogy ugyanolyan vékonynak tűnök, mint barátnőm aki 53 kg és sose hiszik el rólam, hogy mennyi vagyok. De na én tudom milyen nehéz vagyok, és zavar. :D JÓ tanácsokat elfogadok!!! De csak jókat!:)

18L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, egészség, súlyvesztés, nők, egészséges életmód

jan. 25. 18:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ne érdekeljen a számszerűsített súlyod, max. bútorok teherbírásánál és hasonlóknál, valójában a kinézet és persze az egészség számít.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 25. 20:35 Privát üzenet
TROLL4EVER nevű felhasználó válasza:

Igazán nem szükség fogynod. De ha minden áron akarsz akkor hagyd el az édességeket, cukros üdítőket , junk foodokat, krumplit, tésztákat, peksutiket és minden lisztes dolgot. Egyel puffasztott rizst, abonettet vagy teljes kiőrlésű kenyeret kenyer helyett. Ebédre pedig rizs vagy saláta legyen a köret. De vigyázz hogy a fehérjebeviteled rendben legyen. Emellett egyel sok gyümölcsöt és zöldséget . Igyál meg legalább 2-2,5 l vizet/cukormentes teát minden nap. Sokszor valójában szomjasak vagyunk mikor ehesnek érezzük magunkat. De figyelj hogy túl keveset sem egyel, ne ehezz mert akkor a fogyasod nem egészséges és minden izomból megy le.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 26. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Le tudok fogyni egy hónap alatt 5 kilót, ha napi 3km-t sétálok,100 hasizmot csinálok, és egészségesen étkezek?
Egészségesen eszek meg naponta tornázok 30 - 45 percet . Ezzel milyen gyorsan lehet fogyni?
4 hónap alatt lelehet egészségesen fogyni 15 kilót?
Valaki segítene nekem, , egészségesen" fogyni? Most kezdenék de nem tudom hogy fogjak hozzá😟
Eletmód váltáson megyek keresztül. Most szeretnék egeszségesen étkezni, ezzel együt fogyni. Miylen olcsó dietás étrendek vannak?
84 nap alatt lehetséges 12 kilót fogyni egészségesen?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!