Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet meghizni, gyorsan?

13795 kérdése:

Mitől lehet meghizni, gyorsan?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az sikerült (bár nagyon nem örülök neki) , hogy rengeteg édeset zabáltam, normális kaja helyett is és csak döglöttem. Pár kiló feljött. De ha nem olyan az anyagcseréd, akkor nem tudsz mit tenni.
2019. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%

édesség

nutella

sok gyors kaja (hambi,pizza)

rengeteg cukros üditő

nuku mozgás

2019. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyél sokat és rendszertelenül, mozogj keveset, lehetőleg semmit, éjjel aludj keveset (4 órát), ha közben megébredsz, egyél.
2019. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem akarsz semmi betegséget akkor akkor a sok szénhidrát+zsír egy étkezésen belül. Például csinálsz pörköltet és teljeskiörlésű lisztből nokedlit hozá vagy fehér jázminrizst. Reggelire mehet a Puffasztott rizs baconnal/szalonnával és rántottával meg egy kis zöldség. Utána abonett. Ebédre valami tészta hússal. Délután valami édesség és puf dagadék is leszel.
2019. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt megértem, hogy valaki genetikailag vékony és nagyon nehezen hízik, de miért jó, ha zsírt pakolsz magadra? Hiába lesz tegyük fel egészséges tartományban a testsúlyod, ha közben nagyon rossz irányban változik meg a testösszetételed és odakúrsz a vérképednek is.
2019. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
A B vitamintól. Nyugtató hatású, étvágyat csinál, és egyél zsíros ételeket :)
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 műszakba dolgozom.és van amikor pihenő napon maszekolok.így a kevés mozgás nem az én reszoltom xd.a b vitamin nem is rossz ötlet.tömeg növelő porok nem kellenek.az inzulinra gondoltam hogy beválhat
2019. jan. 28. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Sok cukor szénhidrát
2019. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Izmot szeretnél építeni vagy zsírt? Ne akarj hájasabb lenni,de ha mégis akkor ne egészségtelen kajáktól hízz. Egyél többet, eddz (súlyzó) és jó leszel!
2019. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rágcsàlj magvakat,adj mindenhez reszelt sajtot,tejfölt,majonézt,reggeli teàba mézet,igyàlt tejet meg gyümölcsleveket.

Amúgy egy ismerősöm úgy dobott fel 7 kg-t,hogy a bolti felvágottakat lecserélte házi szallonára,kolbàszra

2019. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!