Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos a minőség, vagy mindegy...

Fontos a minőség, vagy mindegy mit csak legyen meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azzal.tisztába vagyok hogy a fogyáshoz számolni kell a kalóriákat, na de..

Nekem a fogyáshoz a napi bevitelem 1100(kaloriabazis szerint), na de ilyenkor mindegy mit eszem csak legyen meg az 1100 napi, avagy úgy legyen meg hogy diétásan étkezem?

Szeretnék neki állni de nem tudom feldolgozni-bocsánat- hogy hogyan is csináljam xD

Közel 25 kilot szeretnék leadni elégé felszaladt rám a rendszertelen és baromi sok evészettel, heti 3x járok edzésre(röplabda),és úgye az étkezéshez kérnék tanácsot, hogy mindegy hogy hogyan van meg az 1100kcal? 167 cm/84kilo 22/N vagyok.



2019. jan. 28. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kalória a fogyáshoz kell. Akkor is lefogysz, ha egy nap csak 3 tábla csokit eszel. De az egészséghez nem elég számolni a kalóriákat. Ahhoz olyat kell enni, amiben tényleg van hasznosítható tápanyag, vitamin, stb.


(Btw nekem kicsit kevésnek tűnik az 1100kcal)

2019. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :)

Tehát nyugodtan vihetem feljebb olyan 1200/1300ra?

2019. jan. 28. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fontos.
2019. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
viheted! sőt ajánlott.
2019. jan. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy autót, fontos, hogy rendesen össze legyen rakva, minden illesztés megfelelő legyen, vagy csak legyen össze dobva és guruljon?
2019. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csokiból meg chipsből viszed be a szükséges kalóriát, gyorsan rá fogsz jönni, hogy mennyire nem mindegy, mit eszel, amikor majd leesik a vércukrod és felfalsz mindent, ami eléd kerül. A felesleges, üres kalóriákat kell elsőként elhagyni (kekszek, édességek, üdítők), és hasznos ételekből bevinni a napi kalóriamennyiséget (a folyadékot pedig vízből). Nem árt figyelni a makrókat is, túl kevés fehérjével és/vagy túl sok gyorsan felszívódó szénhidráttal nehezen fog menni a kalóriakeret betartása és a fogyás.
2019. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én egészségesen terveztem.

De meg fogalmazodott bennem ez a kérdés.

2019. jan. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!