Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik elhagytak a kenyeret,...

Akik elhagytak a kenyeret, tesztat! 😊Irnatok recepteket nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg ezek azok, amiket szoktam csinalni, enni:

Tojasbol:

-omlett

-rantotta

-fott tojas

Hus:

-csirkemell, sutve

-hal, siman, nem panirozva

-virsli, kis kecsappal, es meg kevesebb majonezzel, de errol probalok leszokni.:D

Konzervek:

-babkonzerv

-konzerves hal

Koret:

-rizs

-tortkrumpli

-tartarmartas

-uborkasalata, paradicsomsalata

-light mozzarella


16 eves vagyok. Itthon nem csinalnak dietasan semmit, en szeretnek mostmar kicsit eletmodot valtani. Milyen recepteket ajanlotok nekem, amik alacsony kaloriatartalmu hozzavalokbol allnak es finomak, valtozatosak, hamar elkeszithetoek?

A fentiekbol miket hagyjak el?



2019. jan. 28. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

A tartárt hagyd el.Majonézt is. Krumpliból módjával. Rizs helyett barna rizs, nekem szuper a köles és a bulgur.

Én magamnak sütök tk zsemlét abból naponta egyet eszek és csak reggel.

Reggelire bevezetheted a zabkását.

Kenyér helyett korpovit keksz én imádom, abonett. Jó a puffasztott rizs vagy búzaszelet is, bár én azokat nem bírom megenni.

A mennyiségre figyelj, mindentől hízol ha nem vagy kalóriadeficitben.

Kalóriabázis.hu - n tudod vezetni.

2019. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Köretnek párolt zöldséget vagy friss saláta mixet szoktam enni.

Vagy szoktam még csinálni karfiol-, vagy brokkolipürét. Ehhez meg kell párolni kis vízzel lábasban, sózva, amikor puha, leszűrni (beleszurkálod a villát, ha könnyen belemegy, akkor már jó), és utána összenyomkodod villával, vagy krumplinyomóval, vagy ha igazán krémesre akarod, akkor botturmixszal. Ízesíthető kis zöldborsóval is, amikor főzöd, a vízbe dobjál egy marék zöldborsót.

Reggelire szoktam enni saját készítésű müzlit. Boltba lehet kapni mindenféle pelyhet, árpát, rozst, búzát stb. Ezeket összekeverem, és 8 percre betolom a sütőbe, hogy ropogósabb legyen, utána ízlés szerint ízesítem. Lehet csokidarával is, narancshéjasat készítettem legutóbb, most kókuszosát fogok készíteni.

Light mozzarella jó, azt én is szoktam enni, oliva bogyóval, vagy paradicsommal.

2019. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több zöldség kellene, főzve, párolva, levesben is, annyi finom zöldségétel van... A főzelékek is jók, ha nincsenek telenyomva liszttel, krumplival, és nem cukrosak. 1-1 kanál majonéztől/ketchuptól nem lesz semmi bajod. Virsliből próbálj valami jobb fajtát venni, és ne edd gyakran. Másfajta húsokat is ehetnél. Ha nem eszel rengeteg sajtot, tejterméket, felesleges light-ot venni, ennyire nem kell félni pár gramm zsírtól.

Amúgy a szokásos kérdés: hány kg és cm vagy?

2019. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! Adtatok par jo otletet!😊😊

155cm vagyok es 60kg.

2019. jan. 29. 16:50
 5/6 anonim válasza:
Gyerek vagy még. Tornázz, ne koplalj és jó lesz minden. Én is 155cm vagyok, de én "csak" 54 kg, most fogyózom, mert 58 voltam, de voltam már 47 is
2019. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csirkemell sütve? hagyd el az olajat. Iszonyat sok kalória tartalma van csak magának az olajat. A zsírt inkább mogyoróból vagy valami másból vidd be, hisz kell a zsírban oldódó vitaminoknak. Sokan foják mondani hogy ki kell hagyni diétából, de én diétám alatt elég sok mogyorót ettem (persze mértékkel) és sokat fogytam. Egyébként itt van pár videó!

https://www.youtube.com/watch?v=lCzuI84H-1c (Az egyik legjobban mérvadó videó)

https://www.youtube.com/watch?v=kUUx8LsLH-k

2019. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!