Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire hízlal?

Nikii2019 kérdése:

Ez mennyire hízlal?

Figyelt kérdés

A (győriédestől) a zabfalatok nevű "keksz" mennyire hízlal?

172cm vagyok és 52-53kg.

Mennyire hízlal engem?

És hova rakódik fel?



#Zabfalat: nagy mértékben hízlal #vagy nem annyira?
2019. febr. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik hízlaló étel. Akkor hízol ha több kalóriát eszel mint amit elégetsz. Akármit megehetsz ha belefér a kalória keretedbe
2019. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél, amennyi jólesik, sovány vagy. Még rád is fér.
2019. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Tele van cukorral, egyszerű szénhidráttal. Ha megeszel egyet belőle (vagy egy egész csomaggal) nem valószínű, hogy el fogsz hízni. Ha minden nap ezt eszed hónapokig, akkor sem biztos (attól függ, mennyire hajalmos hízásra az ember), de ettől függetlenül egészségtelen. Megemeli a vércukrot és éhségérzetet okoz. Diéta alatt biztos, hogy kerülendő.


Egyébként pedig nem hiszem, hogy diétára szorulsz. Viszont az egészséges étkezés sosem árt.

2019. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy

- mennyit mozogsz

- mennyit eszel belőle

- mit eszel még ezen kívül.


Ha rendszeresen mozogsz, akkor semennyire, ha nem mozogsz, de nem eszel sok minden mást, akkor is semennyire, ha nem mozogsz, és még mellé megeszel egy fél malacot, egy fél ökröt, egy fél kiló sült krumplit, 2 liter kólát, meg 6 mars szeletet, akkor hizlal. Igaz, akkor nem csak a győri keksz, hanem minden, amit a kalóriakereteden felül magadba tömtél.

Felrakódni a szájpadlásora tud evés közben, ha nincs elég nyálad, vagy nem iszol közben folyadékot. A zsír tud lerakódni, és oda, ahová mindenki másnak, illetve ahová a te genetikád szerint hajlamosabb lerakódni.

2019. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz elhízni tőle. Én ledobtam fél év alatt majd 20 kilót. A csokit viszont nem vagyok hajlandó kiiktatni. Minden masnap megettem egy szelettel, és megis sikerült a fogyás. A lenyeg, hogy ne egy egész csomaggal egyél meg, es ne csak ilyen édességekből álljon a nap. Amúgy azt én is imádom!
2019. febr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

"És hova rakódik fel?" => Kiégtem... Na vajon hova? Arra, aki megzabálja... Ilyen hülye kérdést... Ilyen nincs, hogy a mákosguba a seggedre megy, az aranygaluska meg a hasadra...


Amúgy igen, tömény cukor.


És ha hízni akarnál, ne ilyen szarokkal akarj, ha lehet. Ez nem azt jelenti, hogy sose lehet enni, de attól, hogy valakinek nem fogyni, hanem hízni kéne, azt sem szeméttel kell kezelni.

2019. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!