Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hizlal a kórházi ételek?

Mennyire hizlal a kórházi ételek?

Figyelt kérdés
Reggelire meg vacsorára, egy szelet fehér kenyeret adnak. Ebédre levest meg valamilyen főételt adnak. Ezek mennyire hizlalnak?

2019. jan. 15. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Öcsém te aztán kóros diétázó vagy...😂😂

Egyébként mindig úgy próbáljuk összerakott az èteleket, hogy 1600-1700kcal legyen felszolgálva.

Sokszor mivel keveset fizetnek csak 1300 jön össze de max havi egyszer fordul elő ilyen

2019. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%

kórházi kajától mindent lehet, csak hizni nem.

Annyi, hogy pont elég. De hát nem is a jól laktatás a cél.

2019. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moncsicsi9876 válasza:
88%
Agysejt pusztulás ,bekövetkezett, ettől a kérdéstől:D Megnyugtatlak a kórházi kajatol nem fogsz meghizni,sőt ha sokáig bent fogsz tartózkodni ,topmodell alkat leszel:D
2019. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Kórház függő. Onk. Intézetben annyi kaját adtak, hogy nem bírtam megenni. Igaz, akkor még nem is diétáztam. :) De mindegy is, mert gondolom látogatóid is lesznek, is mindenki hozza majd raklappal a gyümölcsöt, rágcsát, így szokták. Amíg kórházban vagy, ne törődj vele, inkább a gyógyulásra koncentrálj.
2019. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezért nem kell hülyének nézni. Régóta diétázok idáig -39kg(103kg voltam) fogytam le. Még -4kg akarok lefogyni hogy elérjem ideális súlyt. Jövőheti vizsgálatból fog kiderülni kell-e kórházban mennem. Azért kérdezem, ha mégis kórházba kerülnék, akkor ottani ételektől nem fogok elhízni.
2019. jan. 15. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Hát... nekem “vegetáriánus menü” néven vacsorára kiszúrták a szememet egy fehér kiflivel! ...Nem mellesleg IR-es vagyok. Elmebeteg idióták!

Kórházba érdemesebb több napi élelemmel készülni, vagy megkérni valakit, hogy hozzon neked. Olyan szinten nem áldoznak semmi figyelmet a betegek étrendjére, hogy az egyérelműen borzalmas.

A céljuk, hogy minél olcsóbban és gagyibban letudják a közétkeztetést.

2019. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsó,nem elmebeteg idiótàk,másra nincs keret,ahogyan az első hozzászóló is írta.Nehogy azt hidd,hogy a dietetikusok nem tudjàk mi az az avokádó...
2019. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én sovány vagyok, és nem eszem sokat, de a kórházi kajától eheztem. Nekem nagyon kevés a napi 3 étkezés. A szívás az volt, h külsős kaját nem ehettem. Egyébként ha neked sok, nem muszáj mind megenni.
2019. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Figyeljetek, mi csináljuk a kaját több kórházban.

Az adagokat mi így mérjük, ha mondjuk a főzelék kevesebb kcal akkor teszünk bele 3 húst, a 2 helyett, ha az adott illető nem ehet húst vagy állati eredetű ételt felár nélkül kötelesek vagyunk úgy főzni hogy ehető ételt kapjon az illető és egészséges legyen, pl vegán fasirtot használunk.

Ha a kórház nem fizet eleget akkor spórolunk az adagon, ha többet fizet növeljük, ahogy ez le is van írva a szerződèsekbe.

A normális árèrt mi kórházban 1500-1700kcallal számolunk, ha deszert az ebéd akkor ritkán 1300al számolunk.

Ilyen hogy egy kifli egy vegának ilyen nincs!

Ez esetben a kórházban van a baj, szendvicset szoktunk adni de mindig van hozzá vegán feltét és vegán zsemlèt is tudunk felszolgálni.

Szóval kéretik nem minket hibáztatni ha szar a kaja, mert mi rendelèsre főzünk...

Ha vki csak egy kiflit kapott lehet elfelejtette közölni hogy vega vagy az orvosok elfelejtettèk velünk közölni, vagy nem tudom.

1es voltam, remélem ezzel nem sértettem meg semmit és magunkból indulok ki, gondolom ez máshol sincs máshogy.

2019. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
attól max éhenhalsz...
2019. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!