Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1600 kalória alatt eszek...

Ha 1600 kalória alatt eszek hizhatok?

Figyelt kérdés

Testkepzavaros vagyok, és egy 178 cm 57-58 kg-s lány volnék

Eléggé odafigyelek a kaloriakra hogy ne hizzak el de néha úgyérzem ha megeszek egy csokit akkor is hízni fogok megha bele is fér a kalóriaba


Ma ettem 4 kicsi teljes kiorlesu toastot csirkemell sonkával és sajttal, egy kit katet, kettő zabfalatot, és egy tányér spenótfőzeléket egy tojással.

Ez így kiszamolva 1380 kalória de a csoki miatt nagyon soknak érzem.

Ne nézzétek hülyének,próbálok változtatni ezen de érdekel ti mit gondoltok.

Hizhatok ezzel?

17/L



2019. febr. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A mozgásosodtol függ.

Mennyit mozogsz?

2019. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sétálok naponta 30-40 percet plussz suliba a tesi..

Másra nincs időm

2019. febr. 13. 16:11
 3/6 anonim válasza:
0%
én fiú vagyok, én is fogyni akarok. Beszéltünk egy szakemberrel ő azt mondta hogyha edzek akkor 1000kalóriát kell bevinnem hogy fogyni akarok. Szerintem nem fogsz hízni hogyha így ügyelsz a kalóriára hogy mennyit viszel be.
2019. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Beszéltünk egy szakemberrel ő azt mondta hogyha edzek akkor 1000kalóriát kell bevinnem hogy fogyni akarok" => Ez most komoly? 1200 alá menni még annak se javasolják, aki teljesen passzív életmódot folytat.
2019. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha napi szinten 40 perced van arra, hogy mozogjál, akkor a helyedben én vennék pár edző gumi szalagot és néznék pár youtube videót hogy megtanuljak pár hasznos gyakorlatot.

A kardio az hasznos, viszont az izomépítés, mint mondjuk a gumiszalagos gyakorlatok hosszútávon sokkal, de sokkal hasznosabbak lesznek. A sétálás nem a legintenzívebb formája a kardionak, viszont 10 perc guggolás gumiszalaggal a térdeiden úgy meg fog dolgozni, hogy nem győzöd törölgetni a vizet az arcodról. Arról nem is beszélve, hogy milyen más előnyei lennének alakformálás terén :D

Szóval a tanácsom az, hogy találj egy jobb mozgás alternatívát, amit 40 percben tudsz csinálni, majd fokozatosan emelj a napi kalória beviteleden és legyél atom fitt :D

2019. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# komolyan szakember lehet....
2019. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!