Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudom helyettesíteni a...

Mivel tudom helyettesíteni a csokit, ha nagyon megkívánom?

Figyelt kérdés
Mézet eszek mostanság helyette, de drága és az is tömény cukor. Mivel tudnám helyettesíteni az édeset? Gyümölcsöt rengeteget eszek, de az nem jó rá.
2019. febr. 16. 00:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Csokival, csak mondjuk egy sor helyett egyél egy kockát. Férj bele a napi kalóriaszükségletbe, ez a titok.
2019. febr. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]


De van több ízben is. 299 ft.

2019. febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Csokival.

Nem tej hanem ét és magas kakaótartalmú. Ja és nem egy tábla, egy kocka.

2019. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
71%
Hát nem tudom én ritkán állok neki csokinak de akkor egy táblát megeszek lol. Nem tudom azt az egy sort kinek találták ki :D És nem vagyok dagadt! Annyira.
2019. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Például akaraterővel :)
2019. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
1 bogre kakao
2019. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kakaóval. Rendes kakaóporból, édesítővel, zsírszegény tejjel.
2019. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

#5-öske, az a diéta, ami azon az elven alapul, hogy ezt meg azt SOHA nem ehetsz, na azokat nem lehet hosszú távon, akár életre szólóan tartani. Én inkább vagyok az alternatívák híve, mint a fél kocka, vagy az ilyen cinikus válaszoké, mint a tied. Ennél már csak a "rágcsálj zellerszárat, falevelet stb" válaszokat szeretem jobban... 😩

Én mindennap eszek édességet. Olyat, ami nem tartalmaz cukrot, sem fehérlisztet, és leginkább itthon készített.

És persze belefér a napi keretembe.

De van, hogy bolti, cukormentes csokit, vagy fehérjés csokit.

2019. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
6os vagyok. Vegulis csak 15 kilot fogytam ugy, minden nap elmentem futni 1-1.5 orat, illetve csokkentettem a szenhidrat es zsirbevitelem, mellette emeltem a zoldseg mennyiseget az etrndemben, DE ha megkivantam valami edeset, tekintve hogy eleg edesszaju vagyok, akkor nem vontam meg magamtol az 1 bogre kakaomat. Heti 3-4x ittam, gyakran este. Sima tejjel, cukorral, holland kakaoval. Nekem nem valik be az "1 kocka csoki", mert ha van itthon meg egy egesz tabla, akkor nem tudom kiverni a fejembol. Mindegy, le lehet pontozni, de attol meg koszonom, igy is le tudtam fogyni, atlag ember vagyok, nem versenydietat kovetek, hogy ilyen csalasok ne ferjenek bele.
2019. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

"Nem tudom azt az egy sort kinek találták ki" - pl nekem.

HIHETETLENÜL jó érzés, hogy most már akár 2 hétig is pihen itthon egy tábla felbontott csoki, míg korábban olyan voltam, mint az előző válaszoló aki azonnal megeszi, amit megvesz. A büszkeség mellett praktikus is, hogy megtanultam mértéket tartani, mert így mindenből ehetek, amit szeretek:), nem lépem túl a keretemet, sőt, általában alatta is maradok egy kicsivel.

2019. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!