Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok.150 cm és 50,9...

16 éves vagyok.150 cm és 50,9 kg vagyok. Mennyit kéne fogynom és milyen módszert ajánlotok? Jövőre új suliba megyek és nem akarom, hogy amiatt csúfoljanak, hogy dagadt vagyok.

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 19:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8. Válaszoló: Nem sokat fogok nőni, mert amikor 5ödikben lemértek, akkor voltam 146 cm, most meg 150 vagyok 16 évesen.


Apám kb 170 cm, anyam meg 160-165 körül van

2019. febr. 20. 19:12
 12/15 anonim ***** válasza:

"En egy masik bmi kalkulatoron neztem, ott azt irta, hogy van rajtam egy kis folosleg, megneztem egy masikon, ott meg csontsovany vagyok."

Na látod: veszed a kettő átlagát, és kijön, hogy pont jó vagy. :)

2019. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen magasságom van, 46 kg vagyok és mindenki vékonynak tart. Ha a 162 centis barátnődből indulsz ki, kb. 41 kilónak kéne lenned. Annyi voltam 16 évesen, borzalmasan néztem ki.

Maximum annyi lehet a gond, hogy kevés rajtad az izom, de akkor nem fogyni kell, hanem erősíteni.

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél.
2019. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem fogyj le 5 kilót és kész bőven elég. Az a helyzet hogy tök más,amikor egy 170 centis ember 70kg mint amikor egy 150 centis 50kg. Nem szükséges centiméterenként plusz 1 kiló senkinek. Próbáld ki minusz 5 kilóval nézd meg a tükörben és akkor belátod te is hogy mekkora butaság ez a ennyi centi vagy és ennyi kiló dolog. A feltételezett dagadtságodat szinte kizártnak tartom. Én vagyok 156/60 és ígyis minden fiú macerál és randira akar hívni. Pedig rajtam tényleg van még egy jó 10 kiló felesleg. Attól is függ milyen az alkatod. Ha nagyon akarsz kezdj el sportolni és hagyd el a felesleges étkezéseket. Pl. chips tv mellé,tábla csokika,cukros üdítők. Helyette reggelizz,ebédelj,vacsorázz és sportolj , igyál vizet. Ha gondolod küldhetsz privátban képet polóban ,nadrágban én is nő vagyok.
2019. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!