Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy ne érzzem...

Valami tipp, hogy ne érzzem magam kövérnek?

Figyelt kérdés
27 kilót sikerült fogynom múlt évben, most 173 centihez 57 kiló vahyok. Mégis, amikor sokan néznek, vagy látok egy nagyon szép, vékony lányt elmegy minden önbizalmam, és egy dagadt tehénnek értem magam..Gondolom, beidegződés, voltam már 82 kiló, és azért lehet..Mit csináljak, hogy ne érezzek így?? Nem látom magam kövérnek, csak olyan érzés, mintha az lennék. Plusz sajnos meglátszik rajtam akármilyen kaja azonnal(kis pocit csinál) de el is tűnik egy óra múlva.

2019. jan. 21. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus.

Vagy csinálj magadról képeket. Ha kövérnek érzed magad, nézd meg a régi képeidet, amiken még tényleg az voltál, aztán a mostaniakat.

2019. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel, hogy kis poci ne foglalkozz.

Én 59kg vagyok 175cmhez és mindenki odavan, hogyan lehetek ilyen vékony...

De én eszek, csak nem bírok hízni.

Neked még 65 kiló se lenne több, afölé viszont már ne menj, de a mostani alá se.

2019. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mármint 65 se lenne sok, az is még határ lenne :)

2. voltam

2019. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A testsúlyoddal nincs baj, inkább azért érezheted magad kövérnek, mert nem vagy elégedett a testeddel. Vagy békélj meg vele, vagy járj tovább edzeni, innentől formásítani, fogyás helyett.
2019. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤❤
2019. jan. 21. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Táplálkozási szakértő is segíthet, vagy egy edző (tesi tanár), akiben bízol ha pszichológushoz nem akarsz menni. (bár ez kicsit off) Nekem sokat segített a pszichológia az életemben. De az elején én is tartottam tőle, pedig csak erősebbé tett, nem gyengébbé :)
2019. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kérdésedre a választ, de legyél már egy kicsit büszke magadra légy szíves! 27 kiló mínusz. Az azért nem akármi! Nagy eredmény. Gratulálok! A férfiak lehet, hogy azért néznek, mert tetszel nekik. Ez ugye nem kizárt dolog? :) Mi lenne, ha egy nap, mondjuk holnap azzal a tudattal (büszkeséggel) kelnél fel és mennél ki az utcára (munkahelyre, iskolába), hogy vazze, ezt megcsináltam, jól nézek ki. Ha mindig hasonlítgatjuk magunkat másokhoz, belehülyülünk.
2019. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Reggel, amikor felkelsz, nézz a tükörbe és mondd magadnak, hogy "Csinos vagyok".

Senki sem tökéletes, ezt el kell fogadni. A szép, vékony lányok is tudják, hogy van náluk még szebb, hogy vannak hibáik (szerintem még a fotómodellek sem kivételek). Lehet, hogy ők meg pont téged irigyelnek valamiért (szebb a hajad, a bőröd, az arcod, nagyobb a melled, hosszabb a lábad vagy akármi). És attól, hogy nem vagy tökéletes magadnak, még lehetsz tökéletes mások számára.

Az önbizalmat lehet fejleszteni. Sok olyan ember van, akinek nem éppen tökéletes a külseje, de elégedett magával. Próbáld meg ezt az állapotot elérni, és elfogadni magad úgy, ahogy vagy. Amúgy sem csak a külső számít, a belső értékeidet is vedd számba.

2019. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Idővel szerintem megszokod, hogy már vékony vagy.

Velem úgy volt, hogy kb már az identitásom része volt, hogy kövér vagyok, és még akkor is annak éreztem magam, amikor kifejezetten alultáplálttá fogytam.

De idővel megszoktam, és a soványság vált az identitásom részévé.

(Azóta híztam ugyan egy picit, de még mindig vékonynak érzem magam)

2019. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Neked nem mondják h" sokat fogytál, elég lesz" vagy " ehetsz most már.." "beteg vagy?" stb? Volt aki azt hitte drogozom :/ 174cm 62kg tartok jelenleg(max 2kg szeretnék még leadni, csak a futás függője lettem..

:) )

A régi kép összehasonlítás jó ötlet, én is csináltam :) párom akkor vette észre h kicsit nagyobb voltam mikor megismert.. :)

2019. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!