Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne fájjon a fejem a fogyòkùra közben?

Figyelt kérdés
Ha fogyòkùrázom mindig borzasztòan fáj a fejem. Lehet, hogy nem tùl egészséges gyògyszert szednem egész nap.

2019. febr. 20. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miket és mennyit eszel?
2019. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen és drasztikus szénhidrát megvonás tünete.

Esetleg kevés folyadék, sok kávé.

2019. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Te nem fogyókúrázol (azt se kéne, csak arányosan táplálkozni), hanem éhezteted magad.
2019. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Vércukorszint ingadozás. Hanyagold a gyors felszívódású szénhidrátokat. A lassú feoszívódásúakat viszont vidd be. 1-1,5 gramm nyugodtan mehet naponta testsúly kilogrammonként.
2019. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Reggeli 2-3 tojás, ebéd általában csirkemell és saláta (néha leves is) vacsora változò. Attòl függ, hogy mi fér bele az 1800 kcal-ba. Nem gondolom hogy éheztetném magam.

Köszi a válaszokat, a fehérjeporoktòl amit pròbáltam hányingerem van sajnos.

2019. febr. 20. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Sok erős teát kell inni, aminek értágító hatása van. 1800 kalória egyébként nem olyan kevés, hogy feltétlenül vércukor-szint csökkenést eredményezzen, hacsak mellette nincs erős fizikai munka.
2019. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Napi háromszor eszel csak? Nekem muszáj napi ötször ennem, a szervezetem nem bírja ki a 4-5-6 órákat, amik két étkezés között telik el, és olyankor bármennyit ihatok, megfájdul a fejem. Hátha hasonló a szervezetünk. :)
2019. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevés vizet iszol? Én is nagyon fejfájós vagyok, de ha odafigyelek és sokat iszom, akkor jobb a helyzet. A sok fájdalomcsillapító pedig sajnos hajlamosít a fejfájásra.
2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet túl kevés szénhidrátot viszel be. Mennyi és milyen szénhidrátot fogyasztasz egy átlagos nap?
2019. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vizet elég sokat szoktam inni. A tápanyagelosztásra nem fordìtottam tùl nagy hangsúlyt, inkább csak a kalòriát néztem, de megfogadom a tanácsaitokat. Mindenkinek ment a plusz jel! :) Köszönöm!
2019. febr. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!